Wpis z mikrobloga

@ktoosiu: Mógłbyś rozwinąć słowo SCAM odnosnie kabuto? Mamy kontakt na bieżąco z twórcą państwa Kabuto i jestem przekonany o tym, że intencje ma jak najbardziej szlachetne. Mikropaństwo z własną walutą, którą kupisz u nas zanim polecisz tam na wczasy ( ͡º ͜ʖ͡º) gdzie tu jest scam?
@Drakii: Nie zdradzając szczegółów mogę powiedzieć, że Mieszko nie sprzedał ani jednego swojego, prywatnego coina po groszu. Problem kursu Kabuto leży totalnie gdzie indziej i jeśli autor będzie miał taką wolę to się tym podzieli, my na to nie mamy wpływu, tak samo jak na cenę.
Problem kursu Kabuto leży totalnie gdzie indziej i jeśli autor będzie miał taką wolę to się tym podzieli,


@BeatcoinPL: hehe, no przecież nie w tym, że autor sobie wymyślił coś co sprzedał naiwniakom a reszta się poznała na wartości produktu :) Pewnie raczej w czymś innym, nie wiem, oszukali go czy coś a on chciał dobrze.

edit. żeby nie było, to akurat deal z @uzamkniete był jedną z lepszych decyzji :)
@iAmTS: Sam bym się wściekł gdybym kupił KBC po złotówce a kurs spadł poniżej grosza na rynku BTC - Kabuto. Napisz do autora, myśle że Ci to wyjaśni, my nie jesteśmy do tego uprawnieni, aczkolwiek wystarczy że spojrzysz na transakcje Kabuto na ethplorerze i na pewno Ci się zaświeci lampka.

Owszem, nikt z nas się nie spodziewał takiego spadku, nikt z nas nie wiedział jak to będzie przebiegać i wydawało się
@BeatcoinPL: nie o to chodzi. Po prostu wystawiacie sobie co chcecie, ale jak macie te 8 czy 10 coinów i będzie coraz więcej tego typu "walut" a wasza giełda będzie miejscem do zrzutu to wam poleci opinia.

Od pierwszej linii jest etherdelta, tam nikt nie jest odpowiedzialny za wrzutkę coina i jest test rynku. Wy jako giełda wstawiacie coś wedle własnej decyzji i będziecie przez nią oceniani.

Życzę lepszego researchu.