Wpis z mikrobloga

Mirki z #programowanie : czy umieszczacie w swoim CV poziom znajomości języka/technologii? Jeśli tak to czy w formie gwiazdek/kwadratów/prostokątów w zależności od szablonu, czy może słownie - zaawansowany, podstawy, itp.? Ciekawi mnie która wersja daje większe szanse na przejście przez wszystkie agencje pośredniczące zanim faktycznie będzie można udowodnić znajomość technologii.
Mam z tym problem, bo przez kilka lat przy różnych projektach trzeba było się szybko przyuczyć podstaw, dajmy na to Pythona, a po dwóch miesiącach szło w odstawkę. Niby jakaś wiedza jest, ale wpisywanie do CV znajomość Pythona byłaby trochę nad wyrost. Chętnie posłucham Waszych opinii.
#praca #cv
  • 4
@kornfan: języki obce jak najbardziej, ale co do technologii ja bym tego nie robił. W końcu składasz CV na posadę na którą masz wystarczające skille. Reszta tego co umiesz to dodatek więc napisz tylko, że to znasz. Zresztą jeśli jesteś dobrym programistą to w miesiąc opanujesz każdy język. Język to tylko narzędzie a liczy się myślenie programistyczne.