Wpis z mikrobloga

Jak zgłosić takiego typka do Allegro?

https://allegro.pl/uzytkownik/40667541/oceny

W sensie nie widzę na jego podstronie żadnego przycisku do tego albo czegoś takiego. Nie wiem jak zgłosić.

Gość ma w opisach wszystkich swoich ofert "WYSYŁKA Z KRAKOWA".
Mieszkam tam i czekam strasznie długo na towar, piszę do niego a on mi odpisuje że zgodnie z jego regulaminem i do 40 dni mogę czekać bo towar z Chin sprowadza. Wchodzę wiec jeszcze raz na aukcję a tam dalej widnieje miejsce nadania jako "Kraków". Wchodzę na jego podstronę firmy w Allegro i dopiero tam widzę ten opis. Raz, że to wprwadza w błąd. A dwa... czy tak w ogóle wolno to robić?
Zdecydowałem się dlatego kupić u niego ten towar bo miał wpisane właśnie "KRAKÓW" i zero informacji o wysyłce z innego miasta czy nawet kraju!

Proszę, pomóżcie.

#allegro #oszukujo #pytanie #kiciochpyta
  • 8
@Bunch: może w tej Twojej aukcji jest inaczej, ale generalnie na każdej w nagłówku jest wspomniane, że wysyłka spoza UE, maksymalnie 45 dni, jest nawet wzmianka, że jeśli zależy komuś na czasie, to żeby nie kupował. Na dole opisu drugi raz podobna informacja. Nie wiem na jakiej podstawie Allegro miałoby coś z tym zrobić.
@Bunch: Dodatkowo możesz zafundować mu tłumaczenie na izbie celnej - bo wrobił cię w import - choć nie chciałeś i oczywiście skarbówka ... vat ...
@Bunch: a na innych ma chiny, a jak rozwiniesz informacje o firmie z prawej to podaje jeszcze inną lokalizację. Tyle jest znaków ostrzegawczych. Wystaw negatywa i się nie pałuj, bo nic mu nie zrobią.