Wpis z mikrobloga

Jak odpulić koleżankę z pracy bo mnie ciągle podrywa, już 30x jej mówiłem, że nic z tego, bo mam różowego, a ona dalej mi nie daje spokoju. Dodam, że wszelkie ostre zagrywki w stylu mówienia, że ma się #!$%@?ć nie wchodzą w grę, bo to siostra koordynatora - pomocy...
  • 16
@tabarok: mówiłem, że jestem zajęty i #!$%@? to dało XD, mój różowy się #!$%@? strasznie przez to :|.
@Hanyu: mógłbym to zrobić, ale różowy mój by się nie zgodził bo chodzi cała nerwowa jak ta do mnie wypisuje xD - i tylko JA #!$%@? WIDZIAŁAM JAK ONA NA CIEBIE PATRZY - no patrzy sobie nie wymyśliła ;o - a tamta jestem w stanie uwierzyć, że byłaby w stanie mnie zabawiać
@Ravciu: Ale pomysł z chłopakiem mógłby wypalić, jednak ona już wie, że Ty dziewuszkowy chłop. Trudna sprawa powiem szczerze, ale ja bym chyba na Twoim miejscu kompletnie ją olewała. Za każdym razem jak o tym wspomina to odchodź. A jak będzie się pytać czemu, to powiedz że to nie Twoja wina, że jest głucha. Innej spokojnej opcji nie widzę.
@Hanyu: no masakra, zaprasza mnie na jakieś koncerty, obiady do siebie, proponuje mi jeszcze prace gdzie indziej, żebym sobie zarobił, a ja ją traktuje jak najzwyklejszą koleżankę z pracy, patrzy się na mnie w sposób jakby chciała zaraz mnie dosiąść, a jej 30x (bez kitu) mówiłem, że jestem zajęty, mam dziewczynę, CO WIĘCEJ widziała mnie z nią. Olewam wiadomości, a później i tak do mnie zagaja :|
@przypadkowylogin: sam fakt,
@Ravciu Seksy z koleżanką z pracy to z wielu względów najgorszy pomysł, nie słuchaj rad tego typu ;)
Najlepiej pogadaj z jakimś kolegą z pracy i zasugeruj mu, że ona czasem o nim wspomina, może gość złapie haczyk i uda Ci się w ten sposób odwrócić jej uwagę.