Wpis z mikrobloga

@miscyfion Obiecali Neymarowi, że będzie Messim PSG, że pomogą mu zdobyć złotą piłkę. A teraz nie wywiązują się z umowy, Cavani strzela karne, media piszą o Mbape. Prawdopodobnie nie wywiązują się z umowy, więc neymar jest wściekły. A jeżeli chodzi o szatnie to myślę że ma on 100 procentowe poparcie wszystkich brazylijczykow.
Barcelona pozbyła się kukułczego jaja

jak na razie Barça ewidentnie jest wygranym tego transferu


@miscyfion: no ja bym tak daleko nie szedł póki co.

W Barcelonie Neymar nie był kukułczym jajem, tylko jednym z 3 najlepszych piłkarzy na świecie. Nie było żadnych doniesień o fermencie, gwiazdorzeniu. Moja teoria jest taka, że za mordę trzymał go Messi i jego wielkość. Brazol znał swoje miejsce w szeregu stąd była pokora.

Wygrana Barcelona będzie
@tubbs: Racja, trochę źle to ująłem. Neymar w Barcelonie grał też dość egoistycznie – współpracował właściwie tylko z Suarezem i Messim.

To prawda, sezon nie jest wygrany. Pytanie tylko, czy z Neymarem by był? Jak w przyszłości, po odejściu Messiego albo stopniowym zmniejszeniu jego roli? Neymar grałby na swoje statystyki, na swoją Złotą Piłkę, czy przede wszystkim dla drużyny?

Moja teza jest taka, że gdyby Messiego miało zabraknąć na jakiś dłuższy
Pytanie tylko, czy z Neymarem by był?


@miscyfion: tego nie wie nikt;)

Po prostu odejście Neymara osłabiło drużynę pod względem jakości. Teraz w razie kontuzji Messiego (tfu, tfu, tfu) to jest dramat. Niestety, ale nie ma w drużynie poza nim żadnego, jak to się ładnie mówi mas decisivo i podczas pojedynku z drużyną z topu to wyjdzie.

W przyszłości, po odejściu Leo, na 100% Neymar chciałby przejąć stery i wszystkie karne,