Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Strasznie denerwują mnie kierowcy którzy widząc że z naprzeciwka nadjeżdża pojazd który wyprzedza, zamiast ułatwić mu ten manewr to zaczynają trąbić, migać światłami drogowymi, tak jakby ich ktoś nie widział, dla mnie w takiej sytuacji nie jest problemem zwolnić ułatwiając mu zakończenie manewru, czy nawet zjechać na pobocze jeśli to możliwe, ale jak widać w polsce jak w lesie nic sie nie zmienia.
  #motoryzacja #polskiedrogi #samochody #prawojazdy #gorzkiezale #oswiadczeniev
  pokaż całość

  odpowiedzi (74)

 • avatar

  No i skończy się Śmieszkowanie. Wczoraj odebrałem bilet do wojska na ćwiczenia rezerwistów.... Kiedyś w czasie studiów byłem na takim krótkim przeszkoleniu wojskowym a teraz sobie o mnie ktoś przypomniał. Niestety chcą mnie wysłać na 4 tygodnie daleko daleko od domu i nie interesuje nikogo że praca dzieci itp. Co za system...
  #wojsko #militaria #wku #antoni #gorzkiezale #takaprawda pokaż całość

  odpowiedzi (117)

 • avatar

  o hui, wgrałem sobie wczoraj Google Camera z obsługa HDR+ na #xiaomi #redmi3s (specjalnie po to odblokowywałem bootloadera i wgrywałem roota).

  Muszę powiedzieć że efekt wyrywa z butów. HDR z aparatu xiaomi nie ma nawet startu do tego HDR+. Zdjęcie robi się ciut dłużej jeśli mamy słabe światło, i wiadomo że w ciemnych miejscach wychodzą pewne szumy matrycy.
  Ale efekt... zrobię dzisiaj parę fotek bez HDR i z HDR+ i mogę wrzucić jeśli ktoś będzie chciał.

  Serio, chyba nie ma lepszej apki która by więcej wyciągnęła z tych aparatów u Xiaomi. A i tak używam dosyć starej wersji 3.2 bo nowsze mają problem odpalić.
  pokaż całość

  odpowiedzi (92)