Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Aziz Tetteh dwa razy w roku zbiera stary sprzęt z szatni Lecha Poznań i zawozi go dzieciom w Ghanie. Wracając do ojczyzny zawsze też kupuje ciężarówkę jedzenia, które ofiarowuje wybranemu wcześniej domowi dziecka.

  [R]: Słyszałem od pana kolegów z Lecha, że w szatni wszystkie zużyte buty, stare piłki czy koszulki, trafiają do pana. Po co one panu?

  [AAT]: Żeby rozdawać.

  [R]: Komu?

  [AAT]: Dzieciom. W Ghanie. Zbieram to wszystko i wywożę do Afryki.

  [R]: Stare koszulki?

  [AAT]: Tych dzieci nie stać na ten sprzęt. Wiem dobrze, jak potrzebują pomocy. Do Akry latam dwa razy w roku. Z Polski za każdym razem zabieram wielką torbę ubrań, piłek. Robię to od lat. Tuż po przylocie jadę do sklepu małą ciężarówką i każę ją wypełnić. Wrzucają tam ryż, olej, cukier, wodę. Wszystko, co może się przydać. Bo w Afryce głód wciąż jest problemem. Wybieram później jeden z domów dziecka i ofiaruje mu wszystko, co mam.
  #pilkanozna #ekstraklasa #lechpoznan
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  W czerwcu 2016 pewnien debil tutaj, który ma dalej aktywne konto nawiasem mowiac, wysyłal mojej dziewczynie, ktora rowniez ma również tutaj konto zdjęcia swojego fiuta w prywatnych wiadomościach i zdjecia jak się spuszcza nad jej zdjeciem. O kurde Benis, he he otóż nie. Razem z dziewczyną złożyliśmy zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa. Bialkov pewnie udostępnił IP i dzięki my za to bo typ po prostu pisał że swojego domowego komputera, ma 28 lat i jest z Koszalina. Jutro rusza rozprawa art. 202  ,,Kto publicznie prezentuje treści pornograficzne w taki sposób, że może to narzucić ich odbiór osobie, która tego sobie nie życzy,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku,,

  Nie mogę się doczekać aby spojrzeć temu typowi w oczy xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)

 • odpowiedzi (41)