Wpis z mikrobloga

@Herubin: raczej niepoprawni marzyciele
Tak samo z jowami. Kiedys dziennikarz Pawła zapytal czy ma swiadomosc ze w jego ukochanym systemie do sejmu weszloby mniej osob od Kukiza niz obecnie,Pablo stwierdził ze ma tego swiadomosc ale dzieki temu mielibysmy wiecej ruchow obywatelskich na Wiejskiej bo obywatele by glosowali na czlowieka a nie na partie
Idee ma sluszne,serce po wlasciwej stronie ale jest tez naiwny
@garfyld: Ale co ty pieprzysz? Że niby powoływanie sędziów przez polityków jest warunkiem trójpodziału? ( ͡º ͜ʖ͡º) Jesteś za PiS czy Kukizem bo nie wiem czy cofać moje poprzednie słowa o Kukizowcach.

Do tego te kretyńskie porównywanie z innymi krajami oczywiście zawsze na zasadzie szukania jakichkolwiek elementow pasujących przy ignorowaniu zupełnie innych, bo w końcu na tym właśnie polega manipulowanie ciemnym ludem.

@Lord6Infamous: Szkoda, że
@Kielek96: Obecnie KRS nie jest zależny od jakiejkolwiek partii.

Do tego jak niby zmiana zgodnie z którą aktualny rząd będzie miał zawsze większość w KRS miałaby go nie uzależnić od jednej partii? Co da to, że opozycja będzie miała paru ludzi tam skoro a) guzik będą mieli do gadania b) to wciąż są wszystko ludzie wybierani przez polityków.
Do tego jak niby zmiana zgodnie z którą aktualny rząd będzie miał zawsze większość w KRS miałaby go nie uzależnić od jednej partii? Co da to, że opozycja będzie miała paru ludzi tam skoro a) guzik będą mieli do gadania b) to wciąż są wszystko ludzie wybierani przez polityków.


@Herubin: Jeśli chodzi o KRS to ja osobiście jestem za rozwiązaniem 50 % sędziowie niezależni wybierani przez innych sędziów,40% to będą wybitni
@Herubin: dostaje z obu stron,i od pisu i od opozycji,trudno zeby agent pisu głosowal za odwolaniem Radziwila,Macierewicza i Blaszczaka
W sprawie mediow glosowal za zmianą bo miał dosc Lewickich czy Lisów,wyszla wlasnie naiwnosc bo myslal ze pis tylko wyczysci po PO a oni zrobili jeszcze gorszą tube propagandowa
Zresztą #!$%@? mnie to. Ty masz swoje racje ja mam swoje,nie chce mi sie po raz tysieczny tego samego pisac
Masz na koniec
Pobierz L.....s - @Herubin: dostaje z obu stron,i od pisu i od opozycji,trudno zeby agent pis...
źródło: comment_uZr9xQHd6nSURYheb8Ur88nN5gjdKKV5.jpg
@Lord6Infamous: do tego #!$%@? ten gamoń chyba nie rozumie, że TERAZ też można głosować na człowieka. Przecież nasza ordynacja pozwala na to, żeby wszedł nawet i 20 z listy partyjnej jeżeli dostanie więcej głosów niż 1 czy 2.

Jak teraz ludzie nie potrafią głosować na lepszego człowieka tylko muszą na 1 czy 2 z partii to #!$%@? co za różnica jak będą jednomandatowe. I tak zagłosują na #!$%@? tego którego partia
@iAmTS: no wlasnie lista partyjna,do sejmu ma wchodzoc człowiek a nie partia
To jakis zart ze na Szczerbe glosowało jak8es 5k ludzi i sobie wszedł a Korwin miał chyba z 60k i #!$%@?,jego partia nie przekroczyła progu wiec do widzenia,to jest skandal i nalezy to zmienic
@Lord6Infamous: nie do końca "nie partia tylko człowiek". Raczej rozliczajmy ludzi którzy weszli, pomimo ich #!$%@?, że partia kazała. Tak czy tak będą partie. Jednomandatowe to gówno niedziałające. Tym bardziej u nas, gdzie nie potrafimy rozliczać, czego #!$%@? są przykłady. Jak taki Schetyna, Pawłowicz, Piotrowicz itp. dostali mandaty? Trochę dlatego, że są na listach swoich partii. Ale bez głosów na nich by nie weszli.

To głupie społeczeństwo głosuje na kogoś bo