Wpis z mikrobloga

@dziecielinapala:

Wiec pamiętaj, że jak będziesz w ciąży to chodź byś miała poronić i posikać się krwią to masz stać w kolejce bo @ZnamUklady: po pracy przyszedł i jest zmęczony bo całe noce i dnie bronił Europy przez dziukusami nieszanującymi kobiet, a to Twój Polski "prawdziwy mężczyzna" i powinnaś mu ustąpić i być wdzięczna.

Tylko, potem jak się okaże, że kogoś z innego kraju tak nie traktują i dla niego
@KielbasaHasa: przeciez pisze, ze jakby jape otworzyla to na bank by ja puscili, ale ten typ karynizmu uwaza, ze jej sie nalezy i kazdy ma sie przygladac jak jej dogodzic. Obcy ludzie nie zwracaja uwagi na takie rzeczy wiec korona jej z glowy nie spadnie jak powie: przepraszam, jestem w ciązu i sie zle czuje, mogl by mi pan @ZnamUklady: ustapic? O ile nie jest 100% burakiem, to nie powie
@ZnamUklady: Cóż, ta pani musi się czuć strasznie niedoceniana. Wielokrotnie byłem świadkiem, kiedy ludzie sami z siebie przepuszczali w kolejce kobiety w zaawansowanej ciąży. Nikt nie robił żadnych problemów. Nigdzie nie było żadnych kartek z informacją, że kobiety w ciąży są obsługiwane poza kolejnością.

Ze śmiesznych sytuacji, to kiedyś o mało w twarz nie dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałem ustąpić miejsca kobiecie w autobusie, myślałem, że
@kwasnydeszcz: jeśli kobieta jest w ciąży i cierpi na różne dolegliwości to dlaczego chodzi to sklepu i marudzi. Jak ja jestem chory to zamawiam żarcie do domu.

Chodzi mi bardziej o rozczeniowa postawę, więc dlatego napisałem o rozkładaniu nóg. Niektórzy myślał, że jak ktoś uprawia sex i zachodzi w ciążę to automatycznie jest bardziej uprzywilejowany co jest oczywiście nie prawda. Dlatego bardziej dobitnie pokazać i użyłem tego sformułowania.