Wpis z mikrobloga

@psychousmiech: z semilaca lampę można kupić nawet za 70 zł i jest ok, a z kolei na stronie neo naila chyba są spoko zestawy, za ok 170, tylko nie pamiętam co konkretnie w nich jest, to byś musiała sprawdzić :D ale generalnie semilacowe lampy polecam
@psychousmiech: jeśli chcesz taką uv, gdzie się czeka 2 minuty na utwardzenie to ta najtańsza z e-zebry jest zajebista, mam ją już ponad rok (od kwietnia 2016), moje 2 kuzynki też i wszystkie jesteśmy zadowolone. ona z wysyłką kosztuje mniej niż 40 zł, utwardzisz nią wszystko, nawet najtrudniejsze kolory (typu czarny i biały), serio nie wiem, po co przepłacać np. za logo semilaca albo neonail. ew. jak chcesz led, to dołącz
@nama: bez przesady, ja zawsze robię paznokcie przy czymś (zwykle coś oglądam), więc mi to obojętne. mostek led można mieć taniej niż te 70 zł, na ali jest taka pełnowymiarowa lampa za te 80. z trudniejszymi rzeczami takie mostki led często nie dają sobie rady.
@PomeranianBoo no dla mnie jakoś różnica była olbrzymia zwłaszcza że chodziłam do koleżanki i zmianę lampy zarówno ona jak i ja uznałysmy za jedną z lepszych jakie były. Zaoszczędzony czas był mocno odczuwalny. Moją starą micrą tez mi się spoko jeździło dopóki nie przesiadłam się do nowego auta ;)

@psychousmiech lampa diamond, pracowałyśmy na niej z koleżanką i świetnie się sprawdzała, 20 sekund i gotowe. Do tego jest bardzo ładna i pojemna,
@nama: Co za różnica? Przy serialu czasu nie zaoszczędzę . Szczerze mowiąc wiekszość osob, jakie znam robi paznokcie przy czyms, nie siada i nie zajmuje się tylko nimi,
właśnie diamond to lampa z ali, o której pisałam, więc w zasadzie nie wiem, o co ci chodzi. Semilac chyba nie ma "pełnowymiarowej" lampy w tej cenie, która wszystko utwardzi?
@PomeranianBoo nie każdy ma czas na pazurki przy serialu. A niektórzy nawet tego nie lubią, ja wolę to mieć odębnione byle szybciej. Chcialam pokazać opce, ze mozna drozej ale szybciej. Moj blad ze zawolalam tylko Ciebie. Nie znam się na innych lampach, ogólnie się na tym nie znam, robienie paznokci niespecjalnie jest moją pasją. Opce poleciłam to z czym miałam kontakt i co osobiście jako amator uważam za sprzęt dobry i tak
@nama: Wiem, że są tacy ludzie, którzy nie robią paznokci przy serialu, dlatego napisałam o droższej lampie z ali (za ok. 80 zł) właśnie tej samej, którą poleciłaś ty. Natomiast semilac ma takie lampy dużo droższe, więc nie wiem, skąd twoja uwaga, że nie mam racji w sprawie przepłacania za logo, po prostu przyczepiłaś się czegoś, do czego się nie odniosłaś merytorycznie, stąd pytanie, o co ci chodzi xd bynajmniej nie