Wpis z mikrobloga

@TheFlashes: W Europie została mi tylko Mołdawia, Luksemburg i Rosja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do Mołdawii mi się nie chcę na razie, Luksemburg to się zrobi przejazdem kiedyś a Rosja to jakby nie patrzeć nie jest zły pomysł. Nie wiem po prostu jak tam nastroje do Polaków, żeby nie było jaj xD
@PolDun22 nie słuchaj się wykopów. Byłem w Piterze i polecam. Tylko nie jedz z żadnym biurem!! Sam zorganizuj wycieczkę a z wiza sobie pomóż (płacisz 100 czy 200) i za ciebie ja załatwiają. Polecam też poznać podstawy rosyjskiego bo inaczej się nie dogadasz. Tylko młodzi i też nie którzy znają ang
@Czarcz: Kogda ja byl w licee, ja ucilsja russawa jazyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Panimaju nie mnozka :D Nigdy tego nie robię - Chiny sam przejechałem na własną rekę - 7000km :D Rosjanki serio chcą żebyś został w Rosji, czy to tylko legendy? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@PolDun22: Na to pytanie nie podpowiem bo nie pamiętam(dawno byłem jakieś 3-4 lata temu) ale ludzie są pomocni i mili, potrafiłem sie dogadać z językiem na poziomie A1/A2, ale jak mi się nie udało to wkraczała rodzicielka ( ͡º ͜ʖ͡º) która zna perfekcyjnie rosyjski. Miło wspominam ten wyjazd( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Polecam przed wyjazdem poczytać fora o wyjazdach do Rosji(Istna kopalnia