Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #studbaza #obrona #pysznepl #rozdajo

  jako że udało mi się obronić pracę licencjacką przez co mam dobry humor chciałbym wylosować jedną osobę która dostanie ode mnie pizzerkę za 40 zeta. plusować proszę do jutra do godziny 12:00, wylosuję jedną osobę która zje sobie pyszną pizzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) (pizza z pysznepl). zielonki out.

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Jutro kończę pracę w jebanym kołchozie zwanym Amazon i wjeżdżam z buta (mam nadzieję, że chwilowo) na bezrobocie. W związku z tym dnia jutrzejszego o zbliżonych godzinach zapalę blanta wielkiego jak skurwysyn i opiszę wam parę story, których tam doświadczyłem i obserwacji, których dokonałem. Oczywiście wszystko w temacie Oskarki, płodne Julki, spermiarze i Chady. Dzisiaj niestety nie dam rady, bo jestem przygnębiony wizją jutrzejszej pracy mimo, iż to ostatni dzień, a poza tym po blancie mi się lepiej pisze. Stej tjund.

  #przegryw #pracbaza #p0lka
  pokaż całość

  odpowiedzi (86)

 • avatar

  Mirki jest pytanie dla #walbrzych
  Mianowicie czy zna ktoś może wnuka Pana Ryszarda Półkoszek? Chłopak mieszka na podzamczu i "pilnuje" mieszkania dziadka, jednak trochę mu to nie poszło.
  Ze dwa dni temu (myślę że może i tydzień) zaczęło w tym mieszkaniu dziać się ciekawie, bo jakiś debil z góry nie rozumie by nie spłukiwać ręczników celulozowych i ścieki musiały znaleźć inne ujście.

  Potrzebuję gościa namierzyć, bo zrobiłem mu dzisiaj wjazd na chatę, myśląc że rura pękła, ale zastałem co innego niestety.
  Z innym sąsiadem sprzątnęliśmy to co najgorsze, ale połowa mebli i podłogi do wywalenia.

  #szukamosoby #szumimuszla #niewywalaccelulozowychdokibla
  pokaż całość

  odpowiedzi (68)