Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski
Jestem zaproszony na ślub i wesele na tę sobotę, a wczoraj wieczorem młoda mi napisała czy nie mógłbym wziąć jakiejś innej dziewczyny, bo z moją partnerką to nie rozmawiają.

Zadzwoniłem do swojej z pytaniem czy ma jakieś zatargi z młodą, to ona mi opowiedziała, że kiedyś się przestały o coś odzywać, ale nie pamięta za bardzo o co, bo to było 8 lat temu. Dodała, że nie sądziła, że coś jest nie tak bo na mieście mówią sobie normalnie cześć i czy jest jakiś problem.

Napisałem do młodej to ona odpisała, że mogę sobie wziąć kogoś innego, bo z tamtą po ślubie nie jestem. Nawet napisała mi listę potencjalnych dziewczyn z którymi mógłbym iść. Chyba, że się bardzo upieram, to mogę tą swoją wziąć xd

Teraz nie wiem czy mieszać w to wszystko moją oraz młodego, żeby to wyjaśnić, czy zachować calą rozmowę dla siebie i normalnie iść ze swoją?
Dodam jeszcze, że młody to mój kuzyn, ale tak zapatrzony w młodą, że i tak to jej decyzja będzie się liczyła.

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #slub #wesele #firstworldproblems
  • 166
@maniek_: pytanie jest takie, czy jeśli młoda pisze do Ciebie (kuzyna swojego przyszłego męża), to czy jest możliwe, że kuzyn o tym nie wie? dzwoniłabym do niego od razu o co chodzi

albo napisz młodej, że niech się zastanowi co by było, gdyby jej przyszły mąż wziął sobie inną dziewczynę na jakieś wesele i jakby się z tym czuła :P jeszcze z tą listą jak #!$%@?ła xD ta to ma tupet
@maniek_ a co Ty się rodziną przejmujesz? Powinni tak samo się dowiedzieć jak zachowuje się młoda i rozstawia ludzi, a nie 'zastanawiać się co Ty odwaliłeś'. Albo tym, że się zdeklarowałeś. To nie ma nic do rzeczy. Jak młoda nie ma szacunku do gości i wyskakuje z takimi prośbami, to Ty nie miej szacunku do niej i olej takie wesele. Nie zdziwiłabym się gdyby uprzykrzyła je Twojej partnerce w jakiś przykry sposób.