Wpis z mikrobloga

prawym pasem się nie wyprzedza


@Siman: Wyprzedza się, naucz się przepisów. Nie wszędzie, fakt, ale tu taki przypadek nie występuje.
Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy.
@fenixon: Ja myślałem, ze przepisy są po to aby ich przestrzegać a nie liczyć na szczęście, ale widzę, że jestem zbyt konserwatywny, kupię sobie spychacz.
To dobrze że jechałeś, ale coś musi być w Twoim zachowaniu na drodze że często spotykają Cię takie sytuacje.


@ni-hu-ja: Tak jest, dużo jeżdżę. Bardzo dużo. Więc twoje #!$%@? się na siłę, jest zabawne.
@reddin: Aha. Ktoś kto dużo jeździ wie jaką drogę hamowania ma ciężarówka, oraz zdaje sobie sprawę, że przepuszczanie na pasach pieszych zatrzymując się na lewym pasie zwiększa ryzyko wystąpienia niebezpiecznej sytuacji jaka miała miejsce na początku Twojego filmu mimo - jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie na drodze myśl za siebie i za innych. W Polsce obowiązuje ruch prawostronny więc zastanawiam się co robisz tak często na tym lewym pasie podczas gdy
Aha.


@ni-hu-ja: Problemem solówki jest to czy jest w stanie się zatrzymać czy nie, jak nie potrafi jeździć to może zostać w domu. Jadę lewym pasem, bo ciężko wyprzedzać prawym, jeśli jest zajęty. Nadal się #!$%@?, a po mnie to jak po kaczce.
Takich wypokowych teoretyków jak ty to tutaj jest na pęczki.
I beka z ciebie, że oceniasz kogoś po fragmentach filmów.
Oglądam Twoje filmiki i coś CI powiem - musisz #!$%@?ć innych kierowców bo za darmo nie robi się komuś takich akcji jak Tobie. Kiedyś przez Twoją uprzejmość zatrzymywania się na lewym pasie ktoś zginie, ale nie będzie to Twoja wina - tak widziałem taką sytuację.


@ni-hu-ja: Ja nie odpowiadam za debilnych kierowców na polskich drogach. I nikogo nie #!$%@?, zwyczajnie nagrywają się skrajni debile, tych pomniejszych pomijam.
Jeszcze raz zapytam: co robisz tak często na lewym pasie mając prawy wolny? Łamiesz przepisy więc święty nie jesteś ;)


@ni-hu-ja: Nadal się #!$%@? na siłę. Jak jesteś w stanie z urywka filmu wywnioskować co znajduje się na prawym pasie? Masz szklaną kulę? Na lewym pasie jadę, wyprzedzam. Przecież to jest proste. Jak wyjedziesz kiedyś dalej niż tylko do żabki, to zobaczysz co się dzieje w godzinach szczytu na zatłoczonych drogach
Nadal się #!$%@?


@reddin: #!$%@? się bo tym przepuszczaniem pieszych na lewym pasie bardzo mnie #!$%@?. Pieszy ma pierwszeństwo jak już jest na pasach, a nie kiedy się do nich zbliża. Rób tak dalej, zatrzymuj się na lewym pasie przepuszczając pieszych zbliżających się do pasów - najwyżej kiedyś na Twoich oczach taka solówka kogoś zabije i oficjalnie nie będzie to Twoja wina. Jak chcesz bezpiecznych dróg to myśl za siebie i