Wpis z mikrobloga

Spędziłem miesiąc na portalach randkowych i straciłem wiarę w żeński gatunek. Rak to najlżejsza przypadłość jakiej można się tam nabawić. Mizoginem zostaje się już po paru chwilach. Na tych wszystkich portalach typu sympatia, badoo i tinder jest 10 typów dziewczyn. 1. typ - księżniczka. Zwykle księżniczka jest bardzo ładna, więc dostaje dziennie ok. 200 wiadomości i po prostu ma cię w dupie - tylko przeczyta, nie odpisze, bo może przebierać w mężczyznach niczym ogrodnik w ulęgałkach. Także jak widzę piękną dziewczynę to już wiem że to będzie księżniczka i ją pomijam, chyba że...

będzie to 2. typ - zbyt miła ślicznotka. Takie nie są wcale lepsze. Ok, odpisze ci, nawet popiszecie ze sobą kilkadziesiąt minut, ale ona sama nie wykona żadnego kroku i będzie tylko i wyłącznie odpisywać na twoje wiadomości z uśmiechniętą emotką, czekając aż ją zabawisz. I już wiesz że to jest taka co to jest milutka, sympatyczna, ale też taka ułożona, spokojna, taka która pokornie zrobi ci ciasto i wychowa potomstwo, ale jednocześnie harda konserwa która nigdy nie połknie spermy i nie poskacze po tobie przy zapalonym świetle. Nie zaśmieje się z twoich żartów o fekaliach ani gdy wrzaśniesz papaj pedofil. Z takimi też trzeba dać sobie spokój, bo element poczucia humoru i spontaniczności jest niezbędny.

3. typ - ninja. Wygląda naprawdę spoko, taka dziewczyna z sąsiedztwa. Znajdujecie wspólne tematy, pisze ci się z nią miło, jest nawet inteligentna. Cały wieczór mija wam na miłej rozmowie, naprawdę zapowiada się na fajną relację. Podniecony nie możesz zasnąć planując razem całe życie, po czym wstajesz, odpalasz portal chcąc zaprosić ją na randkę, patrzysz a ona usunęła konto bez słowa. Przechodziłem przez to setki razy. Nie wiadomo dlaczego po prostu znikają jak kamfora, być może ubiegł cię przystojny Albert lub po prostu zmarła na suchoty.

4. typ - brzydka pipa która ma wymagania jakby była 11/10. Jest tego cała masa, a rozmnażają się niczym dżuma w XIV wieku. Co najlepsze, 2 lata temu, miałem konta na takich portalach i teraz widzę te same twarze co wtedy. Tępe cipy dalej czekają na księcia z bajki. Japa tak brzydka że w życiu by ci nie stanął, do tego punktowy opis co powinien mieć wymarzony facet a sama nic od siebie nie da. Nawet pisałem parę razy z takimi bo desperat here ale urywały szybko kontakt gdy okazywało się że nie mam pracy ani prawa jazdy. Pewnie będą tam siedzieć aż do 40-tki, zdziwione że nie mogą znaleźć wybranka.

5. typ - romantyczna marzycielka. Buzia zwykle poprawna, takie 5-6/10, ale cały profil #!$%@? złotymi myślami, cytatami, obowiązkowe zdjęcie w plenerze z rozmarzonym wzrokiem. Popiszesz z taką to będzie cię trzymała na dystans bo ma złamane serce i w sumie sama nie wie czego chce i czego tutaj szuka, ale czegoś by chciała, jakiejś przygody, romantycznego chłopaka który zrozumiałby to że ona nie rozumie i dał jej to coś czego sama nie wie czy chce. Omijać szerokim łukiem.

6. typ - tępa #!$%@?. Najgorsza zaraza. Dotyczy większości. Nie da się z taką o niczym porozmawiać, bo niczym się nie interesuje. W głowie tylko moda i hehe imprezki. Częściej zagląda do torebki niż do słownika ortograficznego. Odechciewa się wszystkiego po 3 minutach i nawet jeśli jest ładna to zlewasz taką bo wolałbyś dmuchać szympansa po politologii niż ślicznotkę z sianem w mózgu.

7. typ - zoofilka. Na zdjęciu profilowym jest jej twarz oraz oblicze kota/psa. W opisie dobitnie podkreśla, że masz szansę tylko na bycie numerem dwa, bo jej serce zajmuje kot/pies. Patrzysz dalej - kilka innych zdjęć z kotem/psem, polubione jakieś bzdury o dietetycznej karmie i 'mój futrzak to mój mężczyzna'. Już raz w życiu spotykałem się z taką, dla której pies zawsze był najważniejszy. Czworonóg lizał się po dupie, po czym ona dawała mu buzi. Musiałem wychodzić z nim na dwór rano i wieczorem przy -15 stopniach w skali Celsjusza i nawet seks nie rekompensował odmrożonych jąder i kynofobii. Nie warto nawet jeśli jest piękna bo nim się obejrzysz to na obiad będziesz jadł Pedigree.

8. typ - nimfomanka. Wszystkie zdjęcia prowokacyjne, palec w buzi, kuszący wzrok, ostatkiem sił powstrzymujesz się przed masturbacją. Pragnie seksu, pożądania, prawdziwego mężczyzny, kosmicznego orgazmu przy muzyce Garou... Wznosisz się na wyżyny dowcipu, podrywasz ją, ale podobnie jak z księżniczką nie odpisze ci bo właśnie dostała 39 propozycji sponsoringu. Pozostaje masturbacja pod jej zdjęcia.

9. typ - imprezowiczka. Wszystkie zdjęcia z klubów i pubów, z piwem w dłoni, papierosem, w opisie podkreśla, że życie to wieczna zabawa, a wolny czas spędza tylko i wyłącznie na imprezach. Sebixy prężą przed takimi muskuły, więc twoja wiadomość przepadnie w szczelinie pomiędzy wiadomością ze zdjęciem kaloryfera Seby a złotego uśmiechu erazmusa.

I oto jest, 10. typ - normalna dziewczyna. Ładna, zgrabna, miła, ale też inteligentna, dowcipna, ciekawa i nie leci na łatwy podryw. Odpisuje. Interesuje się literaturą, nauką, pisze ładnie i składnie, ogarnia te wszystkie motywy, motywiki. Godzina rozmowy mija jak z bicza strzelił i zapraszasz ją na randkę. Tam również jest bardzo fajnie, znajdujecie wspólny język, a potem zależnie od oczekiwań robicie co chcecie. Tylko wiecie co? Dziesiąty typ występuje tak rzadko, że po prostu nie warto siedzieć na tych portalach. To trochę tak jakbyś trzymał w rękach sito w którym byłoby 99 kawałków gówna i 1 eklerek. Owszem, możesz się męczyć i próbować strząsnąć eklerka na talerz, ale szkoda nerwów na takie rzeczy.

#rozowepaski #niebieskiepaski #bekazrozowychpaskow #oswiadczenie #podrywajzwykopem #gownowpis #logikarozowychpaskow #przegryw #ciekawostki #bekazpodludzi #podryw #feels
  • 12
@beztroski-harry: w internecie jest ze wszystkim tak , gdybyś podłozył pod swoją listę np. sprzedawców z allegro albo olx to będzie to samo XD , według mnie najlepsza forma poznania kogoś jest poprzez pisanie do siebie , zdjęcie powinno być wysyłane dopiero jak obie strony będą te chciały po jakimś czasie , a takie wybieranie po zdjęciach to jak szukanie dziewczyny na roksie XD
@integrator123 Analityczny umysl mowisz. I taki umysl zajmuje sie pierdołami na mirkoczacie dajac innym do zrozumienia, ze nie radzi sobie z rozowymi. Za praca by sie rozejrzal. Moze w branzy gdzie jego analityczny umysl naprawde bedzie mial znaczenie.
@beztroski-harry Brakuje jeszcze Tumblerek, Ma tumblr, lajkuje rakowe obrazki, ma wypaczony gust, chce wydziarac całe ciało, ma depresje, DDA, fobie społeczne, nonstop wahania nastroju i żąda mnóstwo atencji, a finalnie i tak ma Cie gdzieś bo mysli tylko o sobie XD

Edit: ta grupa tez charakteryzuje sie nadwagą, pesymizmem na lvl 999, nie oplaca sie nic robic bo bez sensu - to te młodsze, a starsze to kolorowe włosy, tunele, ciało brudnopis