Wpis z mikrobloga

@libejro Fotelik mam zamontowany na drugim rowerze Univega Flyte. Ale mam zamiar wypróbować na Tribanie. Niestety mam pewne obawy co do stabilności.
Fakt, pod górkę jest ogien w nogach. Szczególnie takich długich i lekko nachylonych.
@dark_viper: Bałbym się w tribana fotelik wrzucać, koło może nie wytrzymać bo większość nacisku idzie na tylne koło, szczególnie przy wsiadaniu i zsiadaniu kiedy nacisk nie jest idealnie w pionie a pod kątem. Chyba że z dzieciakiem ważycie > 100. Złamało mi się tak koło w batavusie gdzie felgi/koła uważałem za pancerne.
@mmichal: już gdzieś czytalem że jak jest na styk to brać mniejsze. Bo wg jakiejś tam tabelki to mój wzrost właśnie jest na styku l i xl. A przejażdżka w sklepie raczej mi wiele nie pomoże :D
@raj Niestety taki porządny sprzęt jest drogi (około 6k CBL) i nieuniwersalny. Poważnie się nad czymś takim zastanawiałem ale mam teraz taka przewagę że mogę dopiąć przyczepke I jeździć samemu do fabryki. Jakbym mieszkał w NL to pewnie taki cargo byłby numerem 1, bo tam to nie jest gratka dla złodziei.
Niestety taki porządny sprzęt jest drogi (około 6k CBL)


@dark_viper: Wiem, myśmy kupili w kilkanaście osób na spółkę, i każdy jak potrzebuje może skorzystać :)