•  

  2 798 - 1 = 2 797

  Tytuł: Niełatwy dzień
  Autor: Mark Owen
  Gatunek: literatura faktu
  ★★★★★☆☆☆☆☆

  "W tej książce czytelnik – u boku Owena i wybranej garstki najbardziej zaufanych i najlepiej wyszkolonych komandosów – prześledzi Operację „Włócznia Neptuna” od samych początków: mordercze i wyczerpujące treningi, wyprawa na akcję, katastrofa helikoptera, która mogła zaprzepaścić wszystkie wysiłki, aż po ogłoszenie przez radio śmierci Bin Ladena – dokładna, emocjonująca relacja, krok po kroku, bez owijania w bawełnę, bez ukrywania prawdy."

  Lubię tematykę sił specjalnych, różnych akcji wywiadowczych itp. Ta pozycja jednak wypada dość średnio. Książką z dozą amerykańskiego potasu jacy to wspaniali żołnierze jesteśmy i dowiadujemy się o tym, że bez pigułów SEALsi grzecznie spać nie pójdą. Nie jest to historia opowiedziana jak w Black Hawk Down, ale może też rajd na Bin Ladena to był porostu kolejny niełatwym dzniem jakich mają wiele.

  #bookmeter

  źródło: s.lubimyczytac.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #pytanie #podroze #kiciochpyta

  Mirki!!! 

  Są tu jacyś chętni na darmowy lot luksusowym helikopterem (max. 8 osób)? 

  Cała impreza zaczyna sie w sobotę o 6 rano. Start z Warszawy lotnisko i przelot do Londynu, gdzie jemy śniadanie i mamy godzinę na zakupy. Potem przelot do Amsterdamu, skąd lecimy do Paryża i jemy późny lunch na szczycie wieży Eiffle'a.
  Z Paryża szybki skok do Berlina na kolację i z Berlina wracamy nocą do Warszawy. 

  Jesli jesteś zainteresowany, napisz mi PW.

  W pierwszej kolejności przyjmuję zgłoszenia od osób posiadających helikopter, bo bez tego jakby nici z imprezy.
  pokaż całość

  odpowiedzi (8)

 • avatar

  Ehhh to ja teraz

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja to tu tylko zostawię. A Wy kobitki mówicie, że jesteście dyskryminowane. Ciekawe kogo pierwszego wezmą jak oboje pójdziemy na tą samą rozmowę o pracę. A Wy spermiarze i stulejki potem płaczecie, że kobity mają łatwiej. Samiście sobie zgotowali ten los.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (63)