•  

2 798 - 1 = 2 797

Tytuł: Niełatwy dzień
    Autor: Mark Owen
    Gatunek: literatura faktu
    ★★★★★☆☆☆☆☆

"W tej książce czytelnik – u boku Owena i wybranej garstki najbardziej zaufanych i najlepiej wyszkolonych komandosów – prześledzi Operację „Włócznia Neptuna” od samych początków: mordercze i wyczerpujące treningi, wyprawa na akcję, katastrofa helikoptera, która mogła zaprzepaścić wszystkie wysiłki, aż po ogłoszenie przez radio śmierci Bin Ladena – dokładna, emocjonująca relacja, krok po kroku, bez owijania w bawełnę, bez ukrywania prawdy."

Lubię tematykę sił specjalnych, różnych akcji wywiadowczych itp. Ta pozycja jednak wypada dość średnio. Książką z dozą amerykańskiego potasu jacy to wspaniali żołnierze jesteśmy i dowiadujemy się o tym, że bez pigułów SEALsi grzecznie spać nie pójdą. Nie jest to historia opowiedziana jak w Black Hawk Down, ale może też rajd na Bin Ladena to był porostu kolejny niełatwym dzniem jakich mają wiele.

#bookmeter

źródło: s.lubimyczytac.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#pytanie #podroze #kiciochpyta

Mirki!!! 

Są tu jacyś chętni na darmowy lot luksusowym helikopterem (max. 8 osób)? 

Cała impreza zaczyna sie w sobotę o 6 rano. Start z Warszawy lotnisko i przelot do Londynu, gdzie jemy śniadanie i mamy godzinę na zakupy. Potem przelot do Amsterdamu, skąd lecimy do Paryża i jemy późny lunch na szczycie wieży Eiffle'a.
    Z Paryża szybki skok do Berlina na kolację i z Berlina wracamy nocą do Warszawy. 

Jesli jesteś zainteresowany, napisz mi PW.

W pierwszej kolejności przyjmuję zgłoszenia od osób posiadających helikopter, bo bez tego jakby nici z imprezy.
    pokaż całość

odpowiedzi (8)

Ehhh to ja teraz

odpowiedzi (17)

( ͡° ͜ʖ ͡°) ja to tu tylko zostawię. A Wy kobitki mówicie, że jesteście dyskryminowane. Ciekawe kogo pierwszego wezmą jak oboje pójdziemy na tą samą rozmowę o pracę. A Wy spermiarze i stulejki potem płaczecie, że kobity mają łatwiej. Samiście sobie zgotowali ten los.( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiedzi (63)