Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co za typa spotkałem wczoraj w nocnym tramwaju... mogę się założyć, że ma tu konto xD

W nocnym jak to w nocnym, ścisk coniemiara, z jednej strony stoi jakaś dziewczyna, z drugiej on.
    Nagle wypala do mnie nibyszeptem "eeeej, ale zajebista dupa, nie?" xD

Tak się złożyło, że wszyscy wysiedliśmy na tym samym przystanku, typek skomentował jeszcze raz wygląd dziewczyny, przeszedł ze mną kilka metrów, przedstawił się i na odchodne powiedział, że "w domu będzie pamięciówa" ( ಠ_ಠ)

Ja pierdolę, aż musiałem się przejść po pokoju jak to sobie przypomniałem xD

#poznan #cotusieodpierdala #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (9)

Gdzie mogę pracować ze zwierzętami nie mając kierunkowego wykształcenia? Właśnie rzucilam wypowiedzenie w pracy i zastanawiam się co dalej.

#zwierzeta #praca #poznan #niewiemjaktootagowac

odpowiedzi (47)

Wykopiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

JUŻ JUTRO DŁUGO OCZEKIWANY START FALCONA 9 W RAMACH MISJI CRS-13

Jutro o godzinie 17:46 czasu polskiego z platformy startowej SLC-40, która znajduje się na Cape Canaveral, wystartuje rakieta Falcon 9 z kapsułą zaopatrzeniową Dragon. Pierwszy stopień po odzieleniu się od drugiego stopnia wyląduje na znajdującej się na Cape Canaveral platformie LZ-1. Pogoda daje w tej chwili 90% szans na start.

Kilka faktów na temat misji:

Test statyczny został przeprowadzony 6 grudnia
    Start zostanie przeprowadzony z platformy SLC-40A, która od września zeszłego roku przechodziła przez niezbędne modyfikacje mające na celu przygotowanie jej do zwiększonej częstotliwości startów
    Numer pierwszego stopnia to B1035.2 Liczba po kropce mówi, który to jego start z kolei.
    Pierwszy stopień po raz pierwszy wziął udział w misji CRS-11 w czerwcu tego roku
    Kapsuła Dragon również jest używana
    Będzie do 45 start rakiety Falcon 9
    Będzie to 17 start przeprowadzony przez SpaceX w tym roku

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Link do znaleziska:Start rakiety Falcon 9 z misją CRS-13 – 12 grudnia 2017
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#spacex #eksploracjakomosu #technologia #elonmusk
    pokaż całość

odpowiedzi (63)