Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dostarczanie zamówienia do stolika w Mcdonlads to rzecz, ktora odróżnia ludzi od podludzi. Ci ludzie tam jebią jak woły a tu jeszcze królowi czy królewnie trzeba podac frytki i cole bo kurwa nie poczeka i nie postoi. Uwłaczające.
    #bekazpodludzi #mcdonalds #takaprawda

odpowiedzi (117)

Po 3 latach pracy tutaj, nie stałem się lepszym człowiekiem. Ale jedno mogę stwierdzić bez cienia wątpliwości. Stałem się mistrzem pakowania. Pierdolonym Carem Wysyłki. Taśma klejąca stała się moją drugą skóra, nóż do tapet przedłużeniem ręki, a strecz berłem. Jestem w stanie bezpiecznie wysłać Tadz Mahal z zapałek na drugi koniec Polski, zanim jeszcze zaschnie klej. Znam wszystkich kurierów, mojego psa nazwę DHL, kota DPD, a rybki UPS i FedEx. Można powiedzieć, że ukształtowała mnie folia bąbelkowa.
    #uk
    pokaż całość

odpowiedzi (6)

Witajcie mirasy! Dzisiaj stuknął mi rok na wypoku, z tej okazji nietypowe #rozdajo
    Zazwyczaj mirki rozdają 100 zł, ale z racji tego, żem amerykaniec podbijam stawkę - do wygrania sto dolarów amerykańskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Wysyłam banknot pocztą!

Zasady rozdajo:
    1. Zaplusuj wpis
    1.25 Napisz coś miłego w komentarzu
    2. Losowanie via mirkolos jutro o 17:32
    3. Biorą udział wszyscy, nie licząc kont założonych po dodaniu tego wpisu, osób z czarnej listy, ruskich trolli oraz osób powiązanych z tagami: patostreamy, przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powodzonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (336)

Advertisement