•  

  471869 - 46 = 471823

  Test Samsunga B2710 jako trackera z apką endomondo:
  Pierwszy fragment zapisał się fatalnie. Pomyślałem, że może to przez jakieś ustawienia, więc włączyłem tego trenera głosowego, oraz wyłączyłem blokadę klawiszy. Podejrzewam, że realny wpływ na poprawę miała ta druga opcja. Trasa od tego momentu zapisywała się idealnie.
  Szkoda, że bateria przy tym schodzi tak szybko. Nie jestem pewien, ale być może apka używa danych mobilnych non stop. Bateria spadła z 4 do 1 kreski. Także chyba nie ma co liczyć na duże przebiegi przy pełnym naładowaniu.

  W tym tygodniu to już 234km!
  #rowerowyrownik

  Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
  Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
  Samo liczy, to chyba magia
  Skrypt się nie myli, to inni się mylą
  Będą z tego ładne wykresiki
  Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Właśnie skończyłem rozmawiać z przyjacielem lvl 26 przez telefon, wieczorem się z nim widzę, żeby się z nim spotkać. Chłopak jest podłamany. Ogólnie to z niego trochę cipa i znalazł się we #friendzone - panna lvl 25, ślepa na jego zaloty, wstawiła go tam i sama wskoczyła przy pierwszej okazji na bolca z siłowni, bo "Ty jeszcze chcesz się wyszaleć, a on jest dojrzalszy".

  Jak była z Sebą siłownikiem to napominała, że marzą się jej oświadczyny i ślub, bo rodzina naciska, bo ona już by chciała... i podpytywała friendzone'a jak na nim wymusić oświadczyny, co chciałby dostać, jak ma się zachowywać, żeby do tego doszło. Seba chyba ogarnął i spierdolił z tego związku. Skąd ta myśl? Bo panna wyciągnęła wczoraj mojego ziomka na hehe koleżeńskie spotkanie z psiapsiółką.

  1. Było piwo, na które przyszła sama, a koleżanka się rozchorowała.
  2. Spacer do jej mieszkania.
  3. "może wejdziesz na herbatę?"
  4. "tak bardzo potrzebuję mężczyzny"

  No i zabolcował. #wygryw? Zaczął łączyć powyższe fakty z tym, że nalegała, aby użył jej prezerwatywy, "bo jest super prążkowana i jest fajna i w ogóle". Na deser, po stosunku otrzymał pytanie: "czy myślisz, że mógłbyś mnie kiedyś pokochać?".

  Czego się obawia? Ziom ma dobrze płatną pracę, więc spokojnie mógłby założyć rodzinę, nawet jeśli panna byłaby do tego średnio uwarunkowana. Ale cała ta naiwna aranżacja spowodowała, iż paraliżuje go myśl, że będzie wychowywać bobo-sebę, który został spłodzony niewiele temu, a seks niespodzianka to teatrzyk zielona gęś, do zatuszowania realnego stanu rzeczy...

  #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (89)

 • avatar

  Kurrr...

  #swieta

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  Hello!

  My name is Adrià and I am a Catalan-Spanish native. I am a 28 years old scientist, and I have been working in the Software Industry for many years. I am married, and in love with Polish culture, and of course, Polish cuisine!!!

  I would like to learn Polish (and some nice recipes ;] ) , in exchange of any of my professional(Java, C++, Project Management, Quality assurance or automation) , academic (theoretical Physics and maths),
  or language knowledge (Spanish, Catalan, German).

  Please, don't cut yourself off!
  pokaż całość

  odpowiedzi (158)