Gorące dyskusje ostatnie 12h

mój sąsiad odzywa się do mnie raz na kwartał słowami co tam mordeczko, nawet mu nie odpisuję na poważnie, tylko od razu pytam w czym mogę mu pomóc, bo wiem, że pisze do mnie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy potrzebuje pomocy. potem uderza ze słowami słuchaj, taka sprawa jest. zwykle prosi, żeby mu zamówić coś na allegro, bo pomimo 2021 roku nadal nie lubi w przelewy, woli prosić mnie, a potem mi przynosi z nawiązką w gotówce (tzn. zaokrągla złotówkę do góry i mówi, żebym nie wydawał, bo to za fatygę. jak było 18,99 za fidżet spinnera, dal mi 20 zł i poprosił 1zł wydać xD). zwykle odcinam od siebie takich przyjaciuł, ale on jest spoko, bo jego mama pracuje w papierniczym i kiedyś dał mi długopis za darmo.

no w każdym razie co tam u was mordeczki?

słuchajcie, taka sprawa jest. skończył mi się na nowym komputerku (z win10) miesięczny trial na pakiet office i jestem w kropce. korzystam z worda dosyć często, a excela raz na kilka miesięcy, więc nie chcę wydawać 200 pln na roczną, kurwa, roczną, subskrypcję. czy znacie jakiś fajny sposób na spiracenie najnowszego office'a? czy powinienem raczej kombinować w kierunku instalowania starszych wersji, które są dostępne na torrentach? w tym momencie nie mogę nawet edytować plików, czuję się sparaliżowany. pamiętniczek piszę w notatniku, ale tam nie można robić kolorowych literek ani dodawać clip artów, więc po chuju z takim pisaniem. pomożecie, wykop.pl?

#win10 #office365 #pakietoffice
    pokaż całość

odpowiedzi (105)

(。◕‿‿◕。)

#nogiboners #tinder #nsfw

odpowiedzi (34)

Co za typa spotkałem wczoraj w nocnym tramwaju... mogę się założyć, że ma tu konto xD

W nocnym jak to w nocnym, ścisk coniemiara, z jednej strony stoi jakaś dziewczyna, z drugiej on.
    Nagle wypala do mnie nibyszeptem "eeeej, ale zajebista dupa, nie?" xD

Tak się złożyło, że wszyscy wysiedliśmy na tym samym przystanku, typek skomentował jeszcze raz wygląd dziewczyny, przeszedł ze mną kilka metrów, przedstawił się i na odchodne powiedział, że "w domu będzie pamięciówa" ( ಠ_ಠ)

Ja pierdolę, aż musiałem się przejść po pokoju jak to sobie przypomniałem xD

#poznan #cotusieodpierdala #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (9)