Gorące dyskusje ostatnie 12h

nawiedziło cię POTĘŻNE ROZDAJO ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Tym razem zestaw został odpowiednio rozbudowany. Zawiera nalewkę z pigwowca japońskiego. To tak zwana polska cytryna, która ma w sobie dużo witaminy C i świetnie smakuje. Dla tych co za nic mają sobie zdrowy tryb życia, dodam, że jest na tyle mocna, że jak mawia mój dziadek

pokaż spoiler nie przyodziewa, a grzeje

Nalewka ma 5 lat, została sporządzona na miodzie lipowym, a zalakowana woskiem pszczelim, a etykieta to wynik fascynacji pewnym serialem (najlepszym).

Co poza tym w zestawie?
    - pyłek kwiatowy
    - miód z Doliny Cybiny
    - świeca z dziewiczego wosku pszczelego

#rozdajo ma reguły stare jak świat: losowanie wśród plusujących, zielonki dupa cicho.
    Finał jutro o 19.00. Zwycięzca potwierdza wiek po losowaniu.

I tradycyjnie: kto ma szczęście w miłości, a nie w kartach, to może sobie kupić na stronie. (www.miododkulmy.pl)
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

#heheszki #korposwiat #pracbaza #dowcip

Szef przychodzi o 15 do pracownika i rzuca na biurko stertę papierów.
    - Zrobisz mi z tego raport i opracowanie.
    - Może jeszcze na jutro?
    - Jakbym chciał na jutro, to bym, kurwa, przyszedł jutro.
    - Ale szefie będę z tym siedział do 20.00, a Krzysiek wyszedł o 14.30
    - Krzysiek jest na urlopie
    pokaż całość

odpowiedzi (20)

Wkurwiają mnie te głupie amerykańskie komedyjki w których brzydki spierdolony stulejarz na końcu ma miłość/seks z najładniejszą i najpopularniejszą dziewczyną w szkole (często w takich filmach laska rzuca umięśnionego modela 10/10 xD). Ogarnięty stulej wie, że jest to fantastyka jak np. Władca Pierścieni. Niestety jakiś % stulejarzy daje się nabierać na głupstwa pokazywane w tych filmach i później kończy się to depresją, lub samobójstwem.

#tfwnogf #przegryw #film
    pokaż całość

odpowiedzi (52)