Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Boję się rozmawiać z takimi amebami. To nie jest zaraźliwe? #januszeolx #olx #patologiazewsi

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (60)

 • avatar

  No elo @WirtualnaPolska jak to jest być częściej pingowanym niż odwiedzanym? ¯\_(ツ)_/¯

  #heheszki #humorinformatykow #byloaledobre

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Cześć wszystkim

  Postaram się być konkretna, żebyście mi nie zasnęli w trakcie czytania

  Mam wujka z zespołem Downa, który jest totalnym "fanatykiem pocztówek" dosłownie! Gdybyście zobaczyli jak potrafi siedzieć godzinami i rozkładać je po całym pokoju to umarlibyście ze śmiechu, lecz w całym tym chaosie jest niesamowitym perfekcjonistą. Po codziennej zabawie z pocztówkami odkłada je do kartonika, gdzie układaj je ZAWSZE w tej samej kolejności.
  Jak widzicie, wujek wpasowuje się we wszelkie kanony fanatyzmu, a jedynym plusem owego hobby jest to, że nikt się nie potyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  W związku ze zbliżającymi się świętami pomyślałam, że w sumie każdy z Was mógłby zostać dla niego świętym mikołajem. Podejrzewam, że wujek nie zrozumiałby całej sytuacji, w której pozornie obcy ludzie wysyłają mu pocztówki, lecz wiem na pewno, że każda wywołałaby na jego twarzy radość, której nie sposób opisać słowami. Gdybyście poznali wujka, szybko zrozumielibyście, że ma jedynie dwa marzenia, pierwszym są oczywiście "pocztówki dajta wiencej pocztówek" a drugim jest poznanie Kasi Cichopek ( dla wujka istnieje tylko jako Kinga Zduńska z M jak Miłość :D), która jest jego wyimaginowaną żoną ;)

  Tak więc drogie mirki i mirabelki jeśli ktokolwiek z Was chciałby nakarmić "fanatyzm wujka" poprzez przesłanie mu pocztówki to proszę zróbcie to pod niżej podany adres :
  Sebastian Spot-Gliszczyński
  Ul. Kasztanowa 3c/4
  83-400 Kościerzyna

  Wierzę w moc wykopu, w #wykopefekt , który może naprawdę upiększyć komuś zbliżające się święta.
  Obiecuję relacje z przebiegu sprawy pod tagiem #pocztowkanaswieta !
  #hobby #swieta #prezent #zostanmikolajem #pocztowka #wykop
  pokaż całość

  odpowiedzi (97)