Wpis z mikrobloga

@Pie_Czar: #rakcontent #badoo #logikarozowychpaskow #zlotemysli

"Kobiety mają już dość niezdecydowanych mężczyzn. Są nimi zmęczone. Tak naprawdę większość z nich nie ma wielkich wymagań. Chciałyby mieć faceta, który dokładnie wie czego chce od życia, który wie jak o nie zadbać i po prostu to robi. Bez pytań, użalania się nad sobą i wszystkich zbędnych „ale”. O to im właśnie chodzi – o zdecydowanego mężczyznę.
Żadna z nich nie chce sobie pozwolić kolejny raz na moment „jesteś fajna, ale…”. Zrozum – fajne to mogą być kalesony gdy Ci dupa zimą marznie albo kolejna para skarpet w gwiazdkowym prezencie od babci. Ona chce być wyjątkowa. Chce czuć, że jest w Twoim życiu najważniejsza. Chce wiedzieć, że tak naprawdę ONA się liczy – nie Twoi koledzy, praca, mamusia, samochodzik, gra w bierki i cholera wie co jeszcze..."

skad one to biorą? gdzie one żyją? wtf?!
  • 19
Ona chce być wyjątkowa. Chce czuć, że jest w Twoim życiu najważniejsza. Chce wiedzieć, że tak naprawdę ONA się liczy – nie Twoi koledzy, praca, mamusia, samochodzik, gra w bierki i cholera wie co jeszcze..."


@Pie_Czar: znaczy wiesz - pomijajac forme, w jakiej to wszystko ujeto, to tak naprawde to jest sluszne.
Bedac z kims w stalym zwiazku, takim na powaznie, powinnismy te osobe traktowac priorytetowo.
To maz/zona powinni byc najwazniejsi,
@Pie_Czar: Ale to ie jest logika zadnych paskow - to sa podstawy zdrowego zwiazku.
Partnera/partnerke, w takim dojrzalym zwiazku, stawiasz nad kolegow i rodzicow, to z nim/nia zyjesz i podejmujesz decyzje o zyciu.
Te kwestie bardzo czesto sa poruszane przez terapeutow, psychologow - zwiazek budujesz z partnerem/partnerka, a nie kolegami/kolezankami.

Serio uwazasz inaczej?
Moge zapytac jak?
skad one to biorą?


@Pie_Czar: z gównoblogów dla Grażyn, w tym przypadku akurat [stąd(http://www.oczamimezczyzny.pl/zdecydowany-mezczyzna/) choć tu raczej nie widać tego raka tak bardzo jeśli nie przeczyta się od razu innych wpisów.

Największa beka jest wtedy, gdy zaraz pod takim wpisem z wyśrubowaną listą cech idealnego mężczyzny, autor pisze drugi wpis o tym, że mężczyźni powinni akceptować wady kobiet, nawet te znaczne, typu szlajanie się po klubach w celu odbywania jednorazowych
@Lawrence_z_Arabii: no dlatego napisalam, ze pomijam formę tego calego wpisu, a to, co napisalam tyczy sie zwiazkow ogolnie.
Plus warto zauwazyc, ze skomentowalam tylko jeden jego fragment, nie cały.
Nie pisałam tym dbaniu i reszcie z pierwszego akapitu, o tym, jacy to teraz niby faceci sa okropni(bo to dla mnie bzdety i idiotyzmy), a jedynie o tym, ze inni ludzie badz rzeczy nie powinny byc ponad dobrem partnera i jego zdaniem/osoba.
@agaja: @Lawrence_z_Arabii:

musialbym poruszyc naprawde wiele watkow i zapewne wyjdzie z tego gruby chaos. ale sprobuje przedstawic moj punkt widzenia:

gdzie Ty tam widzisz zdrowy rozsadek?
po pierwsze. laska szuka sieroty z milionem na koncie. mam miec #!$%@? na rodzine, prace i zajmowac sie tylko swoja ksiezniczka.
zwiazek-partner- partnerstwo. kto bedzie wazniejszy dla niej? potencjalny partner czy dzieciak?
oczywiscie, ze dzieciak! ale facet ma zrezygnowac ze wszystkiego.

" Dla kobiety
@Pie_Czar: a czy przeczytales to, co ja napisalam?
Zacytowalam FRAGMENT wypowiedzi, z ktorej sie nabijasz i tylko do niego sie odnioslam.

znaczy wiesz - pomijajac forme, w jakiej to wszystko ujeto, to tak naprawde to jest sluszne


a Ty mi wyjezdzasz z logika paskow...
@Pie_Czar: a ja komentowalam jedynie fragment, powtarzam jeszcze raz.
Nie doszukuje sie tam zadnego sensu, a jedynie zauwazylam, ze nie wszystko, o czym pisala ta dziewczyna, jest calkowicie oderwane od rzeczywistosci.
Twojej logiki to sie nawet otagowac nie da, bo jej nie ma (w tym przypadku, nie chce ogolnie obrazic, czy cos).

pozdrawiam i proponuje czytac, co ludzie pisza, zamiast samodzielnie zakladac, co kto ma na mysli.
Ksiezniczki oczekuja zbyt wiele od facetow oferujac zbyt mało.


@Pie_Czar: i dlatego są same, nie ma co się tym przejmować, lepiej szukać tych normalnych.

A jak już się znajdzie jakiś frajer, co do związku włoży całą swoją energię, a nie dostanie w zamian nic, to niech ginie.

ohoho :D i darmowa psychoanaliza :D


A co do tego, to zwyczajnie uważam, że sam tekst nie jest rakowy i dosyć dobrze jak na
Nie doszukuje sie tam zadnego sensu"


@Pie_Czar: a widzisz cytat? czy nie widzisz?

moj komentarz dotyczy wylacznie jednego, zacytowanego fragmentu.
Nie mam sily juz na Ciebie, serio.(,)

ode mnie tyle, jesli nadal nie rozumiesz, to juz nie ma na co liczyc.