Wpis z mikrobloga

#gearbest #xiaomi
Czy w przypadku anulowania zamówienia gearbest oddaje pieniądze na konto bankowe czy na jakiś tam ich wallet? Kupiłem u nich telefon Xiaomi 2 tygodnie temu, miał zostać wysłany między 20 a 26 sierpnia no i taki #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chińczyk odpisał mi kilka dni temu, że wysyłka planowana jest na 18 września... Mam to gdzieś i chcę żeby oddali mi kasę. Z góry dzięki za odpowiedź.
  • 18
@sneakystairs: to zależy, czasami oddają 50% wartości do konta, czasami część na konto którym się płaciło, na gearbest wallet a czasami 100%, podsumując, na gearbest wallet lub konto którym się płaciło 50% lub 100%
@n_____S: lepiej rezygnować z zakupu skoro są takie jaja z wysyłaniem towaru i dostarczaniem do pl? Pytam bo wisi mi jedna rzecz od początku września z wysyłką priority line i myślę czy by nie anulować
@kone: jak nie wyślą w przyszłym tygodniu (od poniedziałku koniec świąt w Chinach), to anuluj (no chyba, że zamówienie było w mega-cebulackiej cenie i bardzo chcesz ten przedmiot). Pytanie jeszcze jaka była przewidywana data wysyłki w dniu zakupu.
@n_____S mnie dzisiaj wysłali jakiś nr trackingowy z priorytet line, ostatni wpis z 29 września o zgłoszeniu paczki do DPD, ale paczka oczywiście zaszczepić fizycznie nie odebrana. Da się to jeszcze anulować a jeśli nie to kiedy to mogą wysłać?
@n_____S mnie dzisiaj wysłali jakiś nr trackingowy z priorytet line, ostatni wpis z 29 września o zgłoszeniu paczki do DPD, ale paczka oczywiście zaszczepić fizycznie nie odebrana. Da się to jeszcze anulować a jeśli nie to kiedy to mogą wysłać?


@pman: Przesyłka została wysłana. Pierwsze statusy pojawią się kiedy dotrze do UK.
@n_____S: ja też czekam na towar od 4 września z priority line, mam status packed co kolwiek miałoby to znaczyć. Dzisiaj założyłem spór na PP. Mam to w dupie, nie chcę 100% zwrotu, chcę całość + jakiś kupon, bo mrozić hajs na miesiąc to można sobie na aliexpress na pierdołce za 10 centów, a nie 150 dolców.
@pman: czyli na moje masz jeszcze okazję do anulowania (ale teraz w Chinach jest święto, więc nie wiem jak to będzie wyglądać). Tak w ogóle to dlaczego chcesz anulować, skoro coś zamówiłeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)