Wpis z mikrobloga

Ok wróciłem z #film Botoks.
Jak zawsze powiem szczerze bo #!$%@? mam w waszą opinię o mnie xD
Nikt się oczywiście nie przyzna, no bo co koledzy powiedzą, jeśli powiedzą że mu się podobało to usuną go na fejsie XD
Uważam że nie był to tak zły film jak można przeczytać w internecie.
Na pewno nie jest to film gorszy od ostatniego Pitbulla.
Polecam samemu się wybrać i ocenić, jest sporo mocnych momentów więc kilka osób może wyjść z kina z zaciśniętym brzuchem XD oczywiście nie zabrakło wyjść z filmu na pokaz po kilku minutach xD Ale #!$%@? w takich ludzi, nie rozumieją chyba że to czy będą do końca czy nie nic nie zmieni bo kino zarobiło xD

Poruszony został temat który dotyczy większej ilości osób i pewnie dlatego taki hejt xD
Są patologie w policji, są i w szpitalach, są i w innych zawodach. Nie wiem skąd to oburzenie.
Sam znam 2 osoby które pracują/pracowały w szpitalach i własnie nie raz mi opowiadali o 2-3 dniowych dyżurach zaprawionych alkoholem bo inaczej się nie dało.
Znajomi opowiadali mi, co mnie #!$%@?ło że płacą położnej ~1000-2000zł za "opiekę", czują się niby bezpieczniej wtedy, a potem wychodzą takie położne na ulicę protestować jak to im źle XD
#kino #filmy #botoks
Mimo że był wtorek godzina 20 to była prawie cała sala, jedynie kilka przednich rzędów wolnych.
  • 13
@benzdriver: Tylko w Psach nie było żartów na poziomie obiadu u Janusza, tylko była w nich zapisana głębsza historia i opowieść, dlatego stał się filmem kultowym. Botoks takim filmem nigdy nie będzie. PS no i oczywiście różnica aktorska, ale tego chyba nawet nie trzeba przypominać.
@Oskarek89: Ludzie mają kij w dupie i tyle. Teraz film ambitny, poruszający, głęboki ma uznanie w oczach krytyków, a później to się przenosi na widzów, bo jak to, trzeba przyklasną ekspertom, nie można mieć własnego zdania.
@ldldld no prosze. Umiesz przewidywac przyszlosc, ze juz teraz wiesz jak ten film bedzie postrzegany za -nascie lat? xD

Film 'Psy' swego czasu zostal okreslony jako chlam i rozrywka klasy rynsztokowej ( duzo przeklenstw ).

No ale nie bede polemizowal z kims, kto zna przyszlosc. C'nie? xD
@benzdriver: Nie znam przyszłości, tak samo nie jestem krytykiem filmowym i ekspertem w nich, to jedynie luźna opinia, ale oglądając film można narzucić sobie wniosek, czy film jest dobry, czy nie jest. Ilość przekleństw w psach to już sprawa osobista, jeden nie cierpi ogromnej ich ilości i to jest w pełni zrozumiane, druga sprawa, to też w jaki sposób są one używane, bo jeśli są wypluwane po to, by po prostu
Znajomi opowiadali mi, co mnie #!$%@?ło że płacą położnej ~1000-2000zł za "opiekę", czują się niby bezpieczniej wtedy, a potem wychodzą takie położne na ulicę protestować jak to im źle XD


@Oskarek89: Tzn siedzi na dyżurze i śpi w najlepsze albo chleje a położna dostaje 1-2 k pln z tych kilku k które lekarz zgarnia za dużury, i dogląda pacjentów? xd