Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (38)

 • avatar

  Drobne rozdajo mojej ulubionej książki ,,Co widać i czego nie widać" Frederica Bastiata . Jest to krótka i genialna książka która idealnie nadaje się do rozpoczęcie przygody z ekonomią :p. Będzie to nowa książka prosto z księgarni, bo dla tępienia socjalizmu warto wydać parę złotych . Zaznaczam ,że prześledzę Olx w twoim mieście ,więc jeżeli jakiś Janusz będzie brał udział w losowaniu tylko po to aby odsprzedać książkę będzie skutkowało to wyróżnieniem jego imienia na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Losowanie kończy się jutro rano :) Zasady są proste, plusik (zielonki też mogą brać udział)

  Mam też małą propozycję na rozpowszechnienie #wykopolka . Może krótki opis swoich ulubionych kategorii książek np.
  Płeć: M
  Wiek: 26
  Posiadam: Ekonomia ,medycyna , kryminał, informatyka, języki (lub bardziej sprecyzowane)
  Szukam: Fantasy, Medycyna

  Fajną inicjatywą jest wymiana książek pomiędzy mirkami , dzięki opisowi ,łatwiej będzie nam znaleźć pasującą do swoich zainteresowań osobę :) a to na pewno jest lepsze niż wymiana w ciemno swojej książki na coś co nas zupełnie nie interesuje jak Harry Potter za Sekretne życie krów ( ͡° ͜ʖ ͡°) A szkoda ,że ten tag został mocno zapomniany (╯︵╰,)

  Dla dociekliwych , tak jestem z podlasia.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #ksiazki
  #rozdajo
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  Poraża mnie logika niektórych ludzi.
  Mam znajoma na studiach (kolezanka to za duze slowo).

  Jest zatwardziala wegetarianka, przynajmniej raz dziennie ląduje o tym jakiś cytat albo zdjęcie na fb. Podkreśla wegetarianskosc na każdym kroku, mieso nazywa 'trupem', 'zwlokami'.

  Udostepnia linki i zdjecia do akcji schronisk dla zwierząt, akcje typu 'nie kupuj zywego karpia, a najlepiej to wcale', 'nie strzelaj w sylwestra bo pieski sie bojo', 'nie kupuj-adoptuj', ' 4 łapki zasluguja na szanse' itd.

  Jest pro-eko, lniane ciuchy i torby, hejtowanie dodatków skórzanych u ludzi dookola.

  Nie przeszkadza jej to jednak w aktywnym popieraniu aborcji, chodzeniu na manifesty proaborcyjne, udostepnianiu banerów z wieszakami i robieniu sobie okolicznościowych profilowych, np z marszu kobiet xD

  Czy tylko ja widzę w tym jakas niescislosc? XD

  #rozowepaski #heheszki #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (335)