Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Mirki
    Nie chcę narzekać, nie będzie nic o przegrywie, dla odmiany coś pozytywnie
    Żona właśnie zmienia prace, ja mam już od dawna dobra. Jesteśmy teraz oboje freelancerami z zarobkami ok 1200 euro.
    Dziennie.

Mamy dzieci, jesteśmy szczęśliwi, pomagamy rodzinie. Do wszystkiego doszliśmy sami z czego jesteśmy całkiem dumni, nic nie stało się z dnia na dzień, bliżej nam teraz do 40 niż 30tki, a świeżo po studiach to s ogole wielką bieda była z pracą, zarobkami i ogólnie życiem...także nie narzekajcie bo wszystko przed wami
    Powodzenia mireczki i miłego weekendu.

#emigracja, #zagranico

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
    pokaż całość

odpowiedzi (111)

Papryk Vege prezentuje "Kasjerki w Biedrze":

-Mogę być winna grosika?
    - W chuju mam twojego grosika, dawaj całą resztę suko!!

TEGO LATA

-Ty, ja mu mówię że pomidory po 99 groszy kilo, a ten się kurwa pluje, że na półce po 80, chuj złamany

SCENARIUSZ NAPISANY WRAZ Z PRACOWNIKAMI NAJWIĘKSZYCH DYSKONTÓW

JANUSZ CHABIOR
    - poszukujemy kasjerów myślących niekonwencjonalnie, poza schematami, potrafiących owinąć sobie klienta wokół palca, praca w stresie, na pełnej kurwie
    CZARNA PLANSZA
    -musimy zinfiltrować to środowisko, za wszelką kurwa cenę....

W 2017 21,37% KASJEREK NIE WYDAŁO POPRAWNIE RESZTY

BOGUSŁAW LINDA
    - Dobra, należy się 138,52 zł i wypierdalać

KATARZYNA WARNKE
    -hahahaha, za takiego świeżaka to się jeszcze nie ruchałam, hahahaha

AGNIESZKA DYGANT
    - co kurwa nigdy klientowi torebki foliowej nie wcisnęłaś?

TOMASZ OŚWIECIŃSKI
    - hehe paragon kurwa już!!!

PIOTR STRAMOWSKI
    - jeśli jeszcze raz zobaczę, że kupujesz w Lidlu,to Cię znajdę i zajebię, rozumiesz to kurwa???

W KINACH

JANUSZ CHABIOR
    - kurwa, ciężko się tutaj pracuje....
    pokaż całość

odpowiedzi (49)

Ho, Ho, Ho... kto z Was nie kupił jeszcze prezentów daje plusa! (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Zbliżają się Święta, coraz więcej osób poszukuje ciekawych i praktycznych upominków. W związku z tym przygotowaliśmy małą podpowiedź: 5 idealnych na prezent zestawów do nauki elektroniki.

Na pewno nie jeden Mirek ucieszyłby się z takiego zestawu! Aby dać dobry przykład przychodzimy z #rozdajo - tym razem w ręce jednego Mirka lub Mirabelki trafi propozycja prezentowa nr 1 z powyższej listy, czyli zestaw do nauki elektroniki z miernikiem + ściągi z elektroniki. Zastanawiacie się czy warto brać się za te rezystorki i tranzystorki? (✌ ゚ ∀ ゚)☞ 10 powodów, dla których warto uczyć się elektroniki

PS jeśli szukacie dla kogoś prezentu i nie wiecie, który zestaw wybrać piszcie na priv ᶘᵒᴥᵒᶅ

pokaż spoiler Wyniki jutro (sobota), wysyłka pod dowolny adres w Polsce kurierem gratis - gwarantujemy dostawę przed Świętami!

#elektronika #forbot #swieta (✌ ゚ ∀ ゚)☞ #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (45)