Wpis z mikrobloga

dlaczego te suki nie chcą wrażliwych smutnych chłopców, chlip chlip


@ppiasq: mnie uderza jedno tu jeszcze.
Oni wszyscy jojcza, ze kobiety ich odrzucaja i celowo im umniejszaja, jakby niemalze sobie obraly za cel zycia dokuczenie facetom ( ͡º ͜ʖ͡º)

A po prostu kobiety na nich uwagi nie zwracaja, ot i tyle...
Tak jak i wiekszosc ludzi na innych, ktorzy sie jakos szczegolnie nie wybijaja, plec nie
@agaja:
No wczoraj alh3 podniecał się, że jak przyjdzie islam i Europa będzie muzułmańska to będzie super, spierdoxy będą mogły ostro zasrać itp. szybko mu wyjaśniłem, że to gówno prawda:
- w islamie wolno się ruchać tylko w małżeństwie, seks bez ślubu jest surowo karany
- owszem, masz prawo w islamie siłą zmusić żonę do seksu, nawet ją bić ale zawarcie samego małżeństwa wymaga dobrowolnej zgody kobiety
- w zamian facet
@agaja: Słownictwo mirkowe. Po 6 latach na wypoku już powinnaś przywyknąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W drodze wyjątku tłumaczenie na grzeczną polszczyznę:
"mężczyźni niedostosowani społecznie oraz obecnie nieposiadający żadnych sukcesów w relacjach z kobietami będą mogli regularnie mieć stosunki seksualne z atrakcyjnymi przedstawicielkami płci pięknej bez konieczności płacenia za to".
@agaja: To jest wielopoziomowe #!$%@?, błędy w myśleniu na każdym kroku. Zaczynając od myślenia o sobie i obniżania swojej samooceny poniżej poziomu gruntu. Sam sobą codziennie gardzisz, a potem zdziwienie, że inni podzielają to zdanie. To widać w zachowaniu, mowie ciała, sposobie mówienia. Jak mruczysz pod nosem "Czsć", albo mieszkając z ludźmi pół roku odzywasz się do nich trzema słowami, to nie dziwne, że mają cię za dziwaka. Później są błędy
@agaja:
To nie wizaż, tylko mirko, tutaj większość stanowią faceci, ponadto nierzadko pełni frustracji i agresji. Toteż efektem jest taki a nie inny slang. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Swoją drogą, czasami facet, będąc w związku, musi wyskoczyć na spotkanie tylko w męskim gronie. Nie chce on słuchać próśb swojego różowego typu "przecież mogę iść z tobą, co ci szkodzi" albo "przecież znacie mnie wszyscy od dawna, przy
@wieczny_stulejarz: wiesz co, nie bywam na wizazu, wiec ichniejszej nomenklatury nie znam.
Co do slownictwa w meskim gronie - byc moze stopien "wzmocnienia" zalezy od podejscia ludzi do tematu.
Jakos nie chce mi sie wierzyc, aby wszyscy mezczyzni kontakty intymne ze swoimi kobietami nazywali "#!$%@?".
Ba, nie wierze tez, ze wszyscy w ogole na takie tematy rozmawiaja, bo nadal istnieja tacy, ktorzy tematyke te rezerwuja dla partnerki, a nie do pogaduszek
. Silnie narzucana jest kultura wypowiedzi, zakaz przekleństw i obelg, nawet konieczność pisania gramatycznie oraz używania prawidłowej interpunkcji.


@wieczny_stulejarz: nie masz czasem na myśli elektrody? :p ( ) opis bardziej kojarzy mi się z tym forum.
Inna sprawa . ze na elektrodzie bywałam, na wizazu raczej nie.
@agaja: Na elektrodzie byłem może raz w życiu.
Wiem, że o cokolwiek nie zapytasz to dostaniesz odpowiedź "już było to pytanie, poszukaj następnym razem albo warn za zaśmiecanie" albo "podałeś za mało szczegółów, pełna specyfikacja i szczegółowy opis problemu poproszę". ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@wieczny_stulejarz: a właśnie mi pomagali :D

Co prawda może to kwestia tego, że prosilam o pomoc w zadaniach (z elektroniki/elektrotechniki/automatyki itd) na studiach i konkretnie wyjasnialam na jakim etapie rozwiazywania mialam problem, wiec się litowali i sirocie pomagali.