Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy film "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" z 2001 roku. 96,36% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,70. To więcej niż na filmwebie (8,0) i mniej niż na IMDB (8,8).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Władca pierścieni: Dwie wieże" z 2002 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie we wtorek - zajmiemy się wtedy filmem "Władca pierścieni: Powrót króla" z 2003 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)

 • avatar

  Mireczki!

  Dzisiaj wielki #mecz o wszystko naszej reprezentacji!

  Jesteśmy mega podekscytowani - tak bardzo, że postanowiliśmy zrobić małe #rozdajo.

  Wśród plusujących ten wpis wylosujemy 10 kluczy do wykorzystania na platformie #steam!

  To nie wszystko - pierwsza osoba, która poprawnie wytypuje wynik dzisiejszego meczu otrzyma od nas voucher o wartości 400 zł na dowolną z naszych usług!

  Pamiętajcie, że możemy złożyć dla Was dowolną wycieczkę do dowolnego miejsca w dowolnym terminie. Co niektórzy twierdzą, ze robimy to taniej i lepiej niż zwykli śmiertelnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Zajmij się wiec odpoczynkiem jeszcze przed urlopem, a planowanie, organizowanie i szukanie zostaw nam!

  Breakplan.pl

  Powodzenia!

  #breakplan #rozdajosteam #podroze #podrozujzwykopem #tanieloty #turystyka #taniepodrozowanie #pilkanozna #mundial #konkurs

  pokaż spoiler fot. - "Wyjściowa jedenastka reprezentacji Polski na mecz z Irlandią.", autor: Roger Gor
  pokaż całość

  odpowiedzi (226)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Mircy jest problem....
  moje dziecko lvl10 uzyskało średnią na koniec roku w 4 klasie jakos 5,7 i jako dumny ojciec kupiłem mu telefon (xiaomi redmi 4X) za 599 zł
  A moja jebnięta siostra (kochana ciocia) przyjechała z zza granicy na urlop i zajebała jej PS4 z Move i goglami VR (warte myślę ze 3k) I czuję sie lekko upokorzony.
  Pytanie brzmi; co byście zrobili na moim miejscu? Zgodzić sie na przyjęcie takiego prezentu czy DHL za granice i zjebać jak psa?
  #dzieci #anonimowemirkowyznania

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  pokaż całość

  odpowiedzi (106)