Wpis z mikrobloga

@szcz33pan: Cykl dziesięcioletni w gospodarce i na rynku pracy: Prawdziwy rynek pracownika :) Rok 2017/2018 będzie masakra! Obniżenie wieku emerytalnego -2 mln pracowników! Cykl dziesięcioletni na rynku pracy i w polskiej gospodarce http://www.michalstopka.pl/prawdziwy-rynek-pracownika-rok-2017-2018/ A dwa, że PiS jedyne co do tej pory zrobił co ma wpływ większy to 500 plus. Wiek emerytalny dopiero od dzisiaj w przysżłości będzie miła w wpływ. A frankowiczom naobiecali a teraz nawet chyba ustawy spredowej nawetnie
A dwa, że PiS jedyne co do tej pory zrobił co ma wpływ większy to 500 plus.


@MichalStopka_pl: nie tylko Michale, myślę, że np ustawa Szyszki zrobiła swoje. Możliwość swobodnej wycinki drzew na działkach zachęciła do budów, albo je przyspieszyła. Dodajmy, że budżet ma się świetnie, a z tego co pamiętam, to rok temu raczej tego nie wróżyłeś.
@badtek: Oczywiście, że wróżyłem. Dokładnie rok temu jeździłem po Polsce w różńych miastach i robiłem prezentację. Na której pokazałem, że wbrew uwczesnym pesymistycznym anstrojom, że branknie pieniędzy pokazałem, że ze względu na cykl dziesięcioletni budżet bęzdie się miał bardzo dobrze. Bo cykl dziesięcioletni to rynek pracownika. A wpływy podatkowe to praktycznie tylko skutek konsumpcji (PIT, VAT, Akcyza, składki ZUS)