Wpis z mikrobloga

Dobra chyba czas zrobić mały coming out, mimo ze kilka pomyslow jeszcze mam, ale po prostu nie mam kiedy ich pisac ( ͡° ͜ʖ ͡°) mialem to zrobic na oficialnym #wykopparty no ale sie chyba nie doczekam

Tak jak wiekszosc z Was wie, moje wszystkie wpisy spod tagu #opowiescimango byly zarzutka ( ͡° ͜ʖ ͡°) sporo tez pewnie z Was wie ze jestem #falszywyrozowypasek
Swietnie sie bawilem piszac te historie i mimo, ze byly zmyslone to inspirowaly mnie do nich wydarzenia z zycia ludzi z mojego otoczenia.
Takze ziarenko prawdy w kazdej historyjce bylo :-)

Korzystajac z okazji pozdrawiam mirabelke @Symmachus ktora na moim zdjeciu z #nintendoswitch zauwazyla moje prawdziwe oblicze w odbiciu okularow ( ͡° ͜ʖ ͡°) byl to celowy zabieg ale prawie nikt jak widac nie byl az tak dociekliwy :-)
Nie miałem zamiaru robić żadnego eksperymentu społecznego no ale troche taki wyszedł. Pierwsze co zauważylem, to to ze sporo ludzi na mirko ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Podejrzewam, ze wiek uzytkownikow moze byc tu kluczowy.
Druga sprawa to mizoginia. O ile wpisy zmyslalem, tak w komentarzach nie dotyczacych bezposrednio wpisu staralem sie wyrazac moje wlasne zdanie, ktore imo bylo sensowne i logiczne, tym bardziej ze w ostatecznym rozrachunku nie dostawalem kontrargumentow. Dostawalem natomiast mase komentarzy o tresci #logikarozowychpaskow , "jestes rozowym, to dlatego" itd. moje ulubione tematy to byly tematy zdrad bo tam to zawsze bylo ze rozowe sa #!$%@? itd xD no tak, bo przeciez faceci nie zdradzaja i nie zachowuja sie nielogicznie xDD nic a nic xDDD

Najbardziej #!$%@? mnie komentarze, ze jestem stuleja i #przegryw wymyslajacym historyjki dla atencji xDD cos w tym jest chociaz ani stuleja ani przegrywem bym sie nie nazwal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjecie z #pokazmorde bylo autentyczne i moje. Przerobione appka face app :-) wiele osob to widzialo, ale te komentarze raczej usuwalem ;p wlasciwie to oprocz grafik, zdjec z wesel itd. to kazde zdjecie bylo zrobione przeze mnie.

Masa wiadomosci na PW. W tej kwestii bywalo roznie. Po poradnikach mialem duzo pw z powaznymi pytaniami o porady. Na te odpisywalem powaznie, czasem sie przyznawalem ze jestem niebieskim. Ludzie mi sie zwierzali i nie chcialem ich robic w #!$%@?. Zarty tez maja swoja granice. Btw. @dorotka-wu rozumiem, ze w tych okolicznosciach oferta noclegu przed #trojmiejskiewykopiwo jest nieaktualna xD

A no i dostalem jednego naganiacza xD nie wspominam tego dobrze

W sumie nie wiem co moglbym jeszcze napisac, mozliwe ze Wy macie do mnie jakies pytania to walcie smialo :)

Na koniec robie #pokazbrode (σ ͜ʖσ)

#zarzutka #zarzutkamasterrace #oszukujo

_________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
Pobierz
źródło: comment_ZuP9fDUNxK3E4rJ04Bfb4BupENktUkvq.jpg
  • 98