Gorące dyskusje ostatnie 12h

#mikrokoksy oddam zestaw jak na zdjęciu, otworzyłem, zjadłem kilka porcji ale smak mi nie odpowiada, ani sposób w jaki proszek rozpuszcza się w wodzie. Data ważności do 2019. Oddam za darmo, ponosisz tylko koszt wysyłki.

odpowiedzi (56)

Wczoraj rozmawiałem ze szwagierka o piciu wody. Zapytałem jej czemu kupuje wodę źródlana Żywiec zdrój skoro ta woda jest droga a jest zwykłą kranówką. Powiedziała mi, ze jej dzieci tylko taka mogą pic bo po wodzie mineralnej maja jelitowke. Opowiadała ze jej 3 letnia córka rzygała przez 5 dni po takiej wodzie. Trochę parsklem, i powiedziałem ze rzygała pewnie od słodyczy od rana do wieczora (XD) nawet wczoraj mała rzygała czekolada XD oczywiście usłyszałem zobaczysz jak będziesz miał swoje hurr durr im taka woda nie smakuje
    Powiedzcie mi, czy to rzeczywiście tak działa czy z nią jest coś nie tak bo ja nie wiem XD
    #heheszki #rozowepaski #dzieci
    pokaż całość

odpowiedzi (66)

Kochani!

W związku z wysłaniem wczoraj wieczorem licznym maili do różnych redakcji przyszła dzisiaj pierwsza odpowiedź.

Szanowni Państwo,

Proszę o kontakt telefoniczny, porozmawiamy o szczegółach oraz przekaże
    wszelkie informacje dotyczące programu, który chcielibyśmy w
    najbliższym czasie zorganizować.

Przedstawiam rezultat przeprowadzonej rozmowy telefonicznej:
    TVP pragnie zorganizować program "To jest temat" realizowany na miejscu, prawdopodobnie przed domem państwa Kościuszko. xD W związku z powyższym poszukują:
    - sąsiadów pani Bożeny i państwa Kościuszko oraz mieszkańców tej miejscowości
    - chętnych Wykopowiczów do wystąpienia w programie
    - pani Redaktor zwróciła się również z pytaniem czy dysponujemy danymi pani Bożeny, w szczególności jej numerem telefonu

Nie ma na razie ustalonej daty realizacji programu, aczkolwiek planowana jest na luty. Mam być informowany o dalszych szczegółach.
    Wszystkich zainteresowanych, jak również osoby mogące dostarczyć informacji gorąco zapraszam na priv.

Pozdrawiam ogromnie Was wszystkich!
    Jesteście absolutnie wyjątkowi, jestem dumny z Waszego zaangażowania i żmudnej pracy jaką wykonujecie.
    Prawdziwym zaszczytem jest tu być z Wami!

Wasz uniżony,
    Pozytywistyczna Metamorfoza

--------------------------------

Dziękuję ogromnie za wyrazy Waszego wsparcia! Bardzo dużo to dla mnie znaczy.

Chciałbym również gorąco podziękować za nieocenioną pomoc @strachu8 @booYa_CTD @powsinogaszszlaja jakiej mi udzielali w trakcie krótkiego wygnania.

Dziękuję również @Moderacja i @a__s za wykazanie się niezwykłą mądrością oraz salomonowym podejście do sprawy. Dziękuję ogromnie!

#wypokszwadron #wykop #moderacjacontent #afera #psycholezuwagi #wykopszwadron #telewizja #tvpis #oswiadczenie

https://mirkolisty.pvu.pl/list/CA7u20MURQjeNPK8
    pokaż całość

odpowiedzi (35)