Wpis z mikrobloga

Mirki, połamał mi się taki plastikowy #!$%@? pracujący w regulacji oparcia fotela #ikea #markus
Niestety nie mam już paragonu na ten fotel, a co za tym idzie gwarancji. Orientujecie się czy w Ikei można dostać części zamienne do tego fotela? Dzwoniłem na infolinię Ikei i niestety wciąż się nie odezwali z odpowiedzią, a do sklepu mam kawałek.
  • 6
@IKEApl: O, nawet nie wiedziałem, że jesteście na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest element plastikowy ze spreżynką trzymający wodzik bolca, który blokuje oparcie w danej pozycji. W środek tego elementu wchodzi rączka regulacji pochylenia (bujanie/zablokowane oparcie). Ułamał się plastikowy fragment trzymający sprężynkę w określonej pozycji. Oczywiście dotyczy to fotela Ikea Markus (wersja skórzana, jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie). Miejsce złamania oznaczyłem na czerwono.
Pobierz Lokalny_Kacyk - @IKEApl: O, nawet nie wiedziałem, że jesteście na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...
źródło: comment_YOB8oHQyeMZLrTrydn1cwfBywJ4LaJfc.jpg
@Lokalny_Kacyk: niestety zamówienie tego elementu nie jest możliwe. W takiej sytuacji prosimy o złożenie reklamacji, potrzebny do tego będzie dowód zakupu.Czy kupno fotela było rejestrowane przy użyciu karty IKEA Family? Jeśli nie, możemy wystawić także duplikat paragonu, który może być podstawą do złożenia reklamacji. Prosimy o przekazanie szczegółów transakcji (na pewno będzie potrzebna kwota oraz data zakupu) poprzez infolinię, pod numer: 22 275 00 00 lub w Biurze Obsługi Klienta w
@IKEApl: No to d... :) Fotel kupiłem wiosną 2014, ale zabijcie mnie nie pamiętam dokładnej daty, nie pamiętam też dokładnej ceny (kosztował 599, albo 699 zł). Paragonu nie mam, płaciłem gotówką, bo w historii karty nic nie znalazłem, karty Ikea Family jeszcze wtedy nie posiadałem, w związku z tym nie mam nawet co startować z reklamacją.
Pozostaje dorobić coś we własnym zakresie. Szkoda, bo już się cieszyłem, że uda się z