Wpis z mikrobloga

Na redukcji nie można zwiększyć masy mięśniowej?!?
Czyli:
Jeżeli osoba ważące powiedzmy 130 kg zacznie redukować tkankę tłuszczową biegają i chodząc na siłownię ( trzy razy w tygodniu )i trzymając dietę nie będzie w stanie zwiększyć masy mięśniowej do póki jest na minusie kalorycznym.
Czyli jeżeli od pierwszego dnia treningu jest w stanie wycisnąć na ławeczce powiedzmy 60 kg nie będzie w stanie poprawić tego wyniku do póki się odchudza wszak budowa mięśni w okresie redukcji jest nie możliwa? Czyli na przykład przez sześć miesięcy treningów ma siłowni będzie w stanie wycisnąć koło 60kg i nie więcej?

#mikrokoksy #silownia #odchudzanie
  • 16
@spokojnie_to_ja: Jeden rabin powie tak, drugi powie nie.
Istnieje jednak zjawisko jak rekompozycja sylwetki które często jest widoczna u osób które nie ćwiczyły.
http://rekompozycjablog.blogspot.com/p/rekompozycja-sylwetki.html

Po drugie- na grupach diety ketogenicznej ludzie często wrzucają swoje analizy ciała i u nich zjawisko rekompozycji zachodzi według moich obserwacji zawsze. Nawet jeśli nie są na ujemnym bilansie kalorycznym to spada u nich poziom fatu, a poziom mięśni rośnie albo zostaje na tym samym poziomie.
Ale
@spokojnie_to_ja priorytety k... priorytety!! Pytanie z dziedziny czy mozna ciagnac wszystkie sroki na raz za ogon... tak mozna wyjdzie to ale #!$%@?. Priorytet redukcja? Jak tak to najwazniejsza jest poprawa sylwetki i utrata tluszczu, jak uroanie sila to spoko jak cokolwiek masy urosnie albo nie spadnie to super ale nie zrobisz wszystkiego na raz, no chyba ze #!$%@? testo z hgh clenem i jeszcze miche dopniesz.
@spokojnie_to_ja: to w treningu osoby która jest początkująca jest najlepsze, że przez pewien czas można palić tłuszcz i budować mięśnie jednocześnie. Waga mało spada ale szczuplejesz i zaczyna być coś z mięśnia pod fałdami czuć.

Potem niestety juz nie ma tak lekko.