Wpis z mikrobloga

5 lat mineło jak z bata strzelił. Aż dziw że wydająć Lonerism wbijali się do mainstreamu a obecnie są jednym z najlepszych koncertujących zespołów globu. Cholernie mnie jara ich rozwój, szczególnie że jeszcze jarałem się Innerspeaker w 2009 i liczyłem po cichu na mały sukces na miarę zespołu OFFowego. A tutaj niespodzianka ogromna. Oby Kevin i ekipa dalej mieli wyczucie i dawali złoto ;3

Tame Impala - Feels Like We Only Go Backwards

#muzyka #zimniokpoleca #tameimpala
A.....h - 5 lat mineło jak z bata strzelił. Aż dziw że wydająć Lonerism wbijali się d...
  • 12
@KurtGodel: tak, mój błąd. Musze więcej się wiki posługiwać zamiast pisać z pamięci ;x Ale epka była majstersztykiem, album cudownym no i to cudo. Też uważam ze debiut jest najmocniejszy ale samo w sobie cieszy mnie ze nagrywaja równe i dobre płyty nie uciekając od głównego stylu gry.
@Apollo_Vermouth: no i dzieki, siedze, odpaliłem Innerspeakera i mocno nostalgłem, bo to aż smierdzi przez słuchawki późną wiosną 2O1O(a okładka to już w ogóle śmierdzi czym innym hehe). nie dziwie się, że miałem takiego #!$%@? na punkcie tej płyty jak wyszła i wciskałem ją praktycznie każdemu. nawet debilom, co słuchali polskiego rapu(weź stary #!$%@? z tymi suszarkami -naśladuje ustami suszarke-), ablo tym co chodzili w koszulkach z napisem dimmu borgir(wtedy nie
KurtGodel - @ApolloVermouth: no i dzieki, siedze, odpaliłem Innerspeakera i mocno nos...
@KurtGodel: Ehhh te czasy jak ludzie na serio nosili takie stroje :v U mnie było podobnie. Od zatwardziałych metali, przez ludzi słuchajacy rapu-każdemu się to puszczało na imprezie i chłoneli. Szczególnie tych którzy lubili przy okazji kwaskowate zabawy ;v Dawno tego utworu nie słyszałem, ale namieszane tam jest wszystko-to dobrze bo ładnie się tego słucha i nie jest kiczowate. Ogólnie Parker nie ukrywał nigdy fascynacji Lennonem z okresu Sierżanta Pieprza(słychać to
@Apollo_Vermouth: Niech więcej takich zespołów wejdzie do mainstreamu, bardzo na to czekam. W te wakacje ich odkryłem (właściwie rok temu, ale tylko kojarzyłem wtedy) i słucham dosłownie codziennie.

A nie jestem masochistą, by taplać się w morzu offowego gówna, żeby raz na rok trafić na perłę.