Wpis z mikrobloga

Cześć #acleague
jeżeli macie już gotowy skin do sezonu WEK to proszę o podsyłanie go na Discordzie na kanale #aclmanager, nie na wykopie, nie na PW na Discordzie, nie w komentarzu, tylko na tym kanale.

Żeby było mi to łatwiej ogarnąć prosiłbym o:
- Usunięcie preview.jpg z folderu ze skinem.
- Nazwanie paczki z autem według wzorca: NumerStartowy
Nick - numer niech ma 3 znaki i 0 z przodu jeśli ma mniej niż 3, dla mojego skina (#44) będzie to 044Golomp
- Przy wrzucaniu skina napisanie przynajmniej jakie to auto, ewentualnie (lepiej) wrzucić do folderu z nazwą auta tak jak w AC, czyli w moim przypadku LMP będzie to \ks
porsche919hybrid2016\044Golomp - to spakować i wrzucić na Discord.
- Jeżeli skin nie mieści się na Discordzie (limit to chyba 8MB) to wrzucajcie na jakiś normalny hosting, najlepiej google drive i na Discorda samego linka.
- Jeżeli wysyłacie skiny dla całego teamu to spakujcie to w 1 paczkę (j/w - do folderu z autem).

Jeżeli po wrzuceniu skina na Discorda Twój wpis został usunięty to znaczy, że najpewniej właśnie dodałem Twojego skina do ACLM, warto sprawdzić czy prawidłowo się pobiera.

Przypominam, że absolutny limit dla pojedynczego skina to 10MB (informacje o zalecanej kompresji na Discordzie na kanale #skiny w przypiętych wiadomościach).
Dodatkowo jeżeli jako team macie wspólne kombinezony etc. to wrzucajcie jako oddzielną paczkę zamiast w każdej paczce ten sam kombinezon.

Wrzuciłem też aktualizację #aclm, do pobrania albo przez updater po uruchomieniu starszej wersji, albo

Z góry dzięki za zrozumienie, w poprzednim sezonie znalezienie do kogo należy dany skin (słabo jak ktoś ma inny nick na wykopie, na Discordzie i w grze) często zajmowało sporo czasu a dla kierowcy przygotowanie dla siebie to chwila :)
  • 8
@Golomp: a to zapytam o te nicki bo mnie to nurtuje od jakiegos czasu. Jak tym manewrowac gra/wykop/lap staty/ wyscig regularny. np. na preQualu zawsze mam "Robert Kudera", tak samo w tabeli czasow. Ale wyscig juz leci pod ksywa Robertus :) ??