•  

  Cześć #acleague
  jeżeli macie już gotowy skin do sezonu WEK to proszę o podsyłanie go na Discordzie na kanale #acl_manager, nie na wykopie, nie na PW na Discordzie, nie w komentarzu, tylko na tym kanale.

  Żeby było mi to łatwiej ogarnąć prosiłbym o:
  - Usunięcie preview.jpg z folderu ze skinem.
  - Nazwanie paczki z autem według wzorca: NumerStartowyNick - numer niech ma 3 znaki i 0 z przodu jeśli ma mniej niż 3, dla mojego skina (#44) będzie to 044Golomp
  - Przy wrzucaniu skina napisanie przynajmniej jakie to auto, ewentualnie (lepiej) wrzucić do folderu z nazwą auta tak jak w AC, czyli w moim przypadku LMP będzie to \ksporsche919hybrid2016\044_Golomp - to spakować i wrzucić na Discord.
  - Jeżeli skin nie mieści się na Discordzie (limit to chyba 8MB) to wrzucajcie na jakiś normalny hosting, najlepiej google drive i na Discorda samego linka.
  - Jeżeli wysyłacie skiny dla całego teamu to spakujcie to w 1 paczkę (j/w - do folderu z autem).

  Jeżeli po wrzuceniu skina na Discorda Twój wpis został usunięty to znaczy, że najpewniej właśnie dodałem Twojego skina do ACLM, warto sprawdzić czy prawidłowo się pobiera.

  Przypominam, że absolutny limit dla pojedynczego skina to 10MB (informacje o zalecanej kompresji na Discordzie na kanale #skiny w przypiętych wiadomościach).
  Dodatkowo jeżeli jako team macie wspólne kombinezony etc. to wrzucajcie jako oddzielną paczkę zamiast w każdej paczce ten sam kombinezon.

  Wrzuciłem też aktualizację #aclm, do pobrania albo przez updater po uruchomieniu starszej wersji, albo

  Z góry dzięki za zrozumienie, w poprzednim sezonie znalezienie do kogo należy dany skin (słabo jak ktoś ma inny nick na wykopie, na Discordzie i w grze) często zajmowało sporo czasu a dla kierowcy przygotowanie dla siebie to chwila :)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ciekawa jestem czy te wszystkie antyszczepionkowe madki też by tak wojowały i robiły kurwę z logiki gdyby ich guwniak został pogryziony przez lisa albo zakluł się zardzewiałym gwoździem i lekarz chciałby postąpić zgodnie z wiedzą medyczną.
  Czyli podać SZCZEPIONKĘ.

  W przypadku wścieklizny właściwym postępowaniem 'po fakcie' jest podanie szczepionki, w przypadku tężca także.

  #przemyslenia #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #medycyna #madki #szczepienia
  pokaż całość

  odpowiedzi (210)

 • avatar

  Dzień z życia programisty\testera:
  – Słuchaj, jesteś developerem. Powiedz, dlaczego tak często nieprawidłowo szacujecie czas na stworzenie softu?
  – Wyobraź sobie, że musisz rozładować ciężarówkę. Ile czasu to zajmie?
  – Parę godzin.
  – To Kamaz.
  – 8 godzin.
  – Kamaz załadowany piaskiem.
  – 12 godzin
  – Nie masz łopaty i narzędzi, tylko ręce.
  – 2 dni.
  – Na dworze –40.
  – 4 dni.
  – Kamaz stoi pod wodą.
  – To bez sensu, ciągle zmieniasz warunki! Po co mi w ogóle to opowiadasz. Wy developerzy ciągle opowiadacie jakieś bzdury zamiast po prostu oszacować czas swojej pracy.

  #heheszki #humorinformatykow
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Marta Kaczyńska weźmie ślub... po raz trzeci "i nie opuszczę Cię, aż mi się znudzi" #bekazkatoli #bekazpodludzi #hipokryzja
  Marta była już dwukrotnie zamężna. Najpierw z Piotrem Smuniewskim (ślub kościelny), potem Marcinem Dubienieckim (rozwiodła się z nim w listopadzie 2016 r.). – Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Piotrem – mówi nasz informator zbliżony do rodziny Kaczyńskich.
  – Chciała mieć czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą – zapewnia nasz rozmówca. Dodaje, że „Marta chce żyć po Bożemu” i teraz „nawraca wszystkich znajomych”. Ale nie oznacza to, że ślubu nie będzie. Będzie, i to wyjątkowy. Nie dlatego, że huczny, bo ma być cichą ceremonią, w wąskim kręgu rodzinnym. Nasz informator twierdzi, że będzie to tzw. ślub jednostronny. – Piotr będzie Marcie jedynie towarzyszył w czasie ceremonii – mówi. To oznacza, że tylko Marta wypowie na koniec przysięgi małżeńskiej słowa: „Tak mi dopomóż, Panie boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci”.
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/marta-kaczynska-uklada-sobie-zycie/cltzx4r

  #neuropa #religia #kosciol
  pokaż całość

  odpowiedzi (77)