Wpis z mikrobloga

Jaka jest minimalna kwota doładowania konta, po zamówieniu karty? Znalazłem informację że 10$/€. Czyli rozumiem, że jak będę chciał coś kupić np. za 3$, to muszę doładować przynajmniej za 10$?
#revolut
  • 16
@topol

Bez weryfikacji źródła przychodów jeszcze.


???
Ja wysylalem foto dowodu z 2 stron, selfie i pozniwj musialem potwierdzic adres ze mieszkam w Polsce to wyslalem potwierdzenie jakiegos przelewu z banku na ktorym sa moje dane + adres ktory podalem podczas rejestracji i ktory widniaj na dowodzie ;)
Mirki, założyłam jakiś czas temu kartę revolut. Teraz planuje kupić telefon z gearbest i chce użyć właśnie tej karty. Wiem że muszę dodac ja do PP bo tak chyba najbezpieczniej ;) ale skąd mam wiedzieć ile dokładnie przesłać kasy na kartę ( koszt telefonu 135$)? I jak to zrobić żeby był ten najniższy kurs bez żadnych już przewalutowan i prowizji od PayPal-a i banku? Z góry dzięki za pomoc ( ͡º
@topol: hej i sytuacja bo u mnie tez po wszystkich weryfikacjach, po pierwszej wpłacie 50zl i przy dalszej próbie wplaty np 10zl pokazuje się ze minimalna kwota wpłaty to 50zl ;/