Wpis z mikrobloga

Wzrost notowań kryptowalut pokazuje skalę prania brudnych pieniędzy na świecie - uważa Larry Fink, założyciel i szef BlackRock, największej na świecie firmy zarządzającej pieniędzmi.

- To pokazuje, ile osób próbuje przenieść walutę z jednego miejsca do drugiego – wyjaśnia Larry Fink.


Po prostu zbrodnia, ktoś chce przenieść pieniądze z miejsca na miejsce bez płacenia haraczu :D

A tak serio, to ciekaw jestem, czy ten gość naprawdę powiedział coś tak głupiego, czy to tylko ten gównoportal tak przeinaczył. Nie dziwi mnie niechęć ludzi takich jak on do krypto, ale wygadywanie takich bzdur jak to drugie zdanie robi z niego idiotę.

za: http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22468755,szef-najwiekszej-na-swiecie-firmy-zarzadzajacej-pieniedzmi-ostro.html#BoxBizImg

#bitcoin #kryptowaluty
  • 10
A tak serio, to ciekaw jestem, czy ten gość naprawdę powiedział coś tak głupiego, czy to tylko ten gównoportal tak przeinaczył.


@Regis86: A nie widzisz zrodla doslownie w pierwszym zdaniu artykulu?

Nie widze tez gdzie tu sa napisane bzdury. Bitcoin jest uzywany do omijania kontroli kapitalu w bardzo wielu krajach, i to obok spekulacji i handlu na czarnym rynku jego glowne zastosowanie.
@Regis86: Wszyscy którzy siedzą na akcjach będą hejtować krypto, gdyż chcą zatrzymać (póki co niewielki) odpływ kapitału ze swoich biznesów. Każdy gra pod siebie.