Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Muszę to wam napisać. Znajomym już opowiadałem.
  Przez 6 lat mieszkałem z jedną, stałą współlokatorką. Niestety wyprowadziła się, a właścicielka ograniczyła mój wpływ na wybór kolejnego najemcy. Właściwie to ograniczyła mi go totalnie. Wprowadziła się więc 56 letnia Ukrainka.

  No ale o co chodzi: jakiś czas temu, skończyła się srajtaśma w kiblu, a że wiecznie ja dokładałem, to zacząłem z ciekawośći obserwować co się będzie działo. Nie dałem nowej, a w między czasie, zacząłem popierdalać do kibla z pokoju, jak Ferdek Kiepski z własną rolką papieru w ręce. Dni mijały, a nowej rolki nadal nie było. Wraz z każdym kolejnym dniem, moje zaintrygowanie zaczęło rosnąć. 'Może sra w robocie?' - zacząłem zachodzić w głowę. Tydzień. Dwa. Często się mijamy, kobieta dużo pracuje, więc byłem uzbrojony w cierpliwość. W końcu ją mam! "PLUM" - słyszę wraz z echem, pewnego poranka. Zesrała się. Szybko idę sprawdzić. Rolki nadal nie ma. Konsternacja as fuck. 'A może też chodzi do kibla ze swoją rolką, tak jak ja?' - umysł znowu zaczął podsuwać sceptyczne pytania. Minęło kilka dni i sprawy przybrały jeszcze ciekawszy obrót.

  Wstałem o poranku, idę do wc, wchodzę, patrzę i widzę w klozecie, sporą ilość fekali pod postacią kału. Pierwsza myśl, że to mi się gdzieś system przywiesił i może byłem w nocy 'na śpiocha' i zapomniałem spłukać po sobie. Szybko to jednak wykluczyłem. Przyznam, że nawet się odrobinę przypatrzyłem i zdecydowanie stwierdziłem, że taka konsystencja jaka jest w środku, to konsytencja zupełnie mi obca. W ogóle nie moja dieta. 'Suka blać' - pierwsza myśl. Nie specjalnie miałem ochotę roztrząsać temat jej gówna, więc zaklasyfikowałem to jako 'incydent'. Przemilczałem.

  Po jakimś jednak czasie, zupełnie przypadkiem wróciłem myślami do chwili gdy dokonałem tego znaleziska i mnie kurwa sparaliżowało. Uświadomiłem sobie wtedy, że w tym kiblu, wraz z jej kałem, nie było w środku żadnego papieru. Czyli czym ona podciera dupę? - pytam was, wcale nie retorycznie. Później sytuacja powtórzyła się po raz drugi. Wracam do domu, chcę iść posiedzieć na tronie, a tam stolec. Tym razem, oswojony z taką egzotyką, stwierdziłem na chłodno i bezapelacyjnie, że w środku na 100% nie ma żadnego papieru. Obiecałem sobie wtedy, że daję jej ostatnią szansę na ogarnięcie tego, że wodę się po sobie spłukuje. Po to mamy (w domyśle: Polacy) spłuczki. Bo nie wiem jak oni...

  A piszę wam o tym wszystkim akurat teraz, bo dzisiaj o poranku zastałem po raz trzeci jej niespłukane masy kałowe.Standardowo, brak papieru, czyli moduł podcierania ręką nadal aktywowany. Co ciekawe, znowu się trochę - chcąc nie chcąc - przyjrzałem i jak obuchem w łeb, uderzyły mnie kolejne fakty. Chodzi o to, że w czasach wspólnego mieszkania z partnerką wyrobiłem sobie nawyk opuszczania klapy. I zawsze mnie zastanawiało dlaczego Ukrainka na odwrót tj. zostawia wszystko podniesione. Do gołej ceramiki. Miałem podejrzenia ale bez pewności. Dzisiaj już ją mam. Gówno było rozproszone na takiej powierzchni muszli, że nie możliwym było by takie rzeczy stworzyć podczas normalnego siedzenia, jak cywilizowany człowiek. Nie te kąty i wektory. To się nie zgrywało.

  Czyli podsumujmy: Mieszkam z Ukrainką, która na co dzień podnosi wszystkie deski żeby srać "na Małysza", wszystko wskazuje, że dupę podciera ręką albo nie robi tego w ogóle oraz czasami zapomni się jej po tym wszystkim spłukać po sobie pozostałości.

  Piszę to po to mirki, żeby was zapytać o zdanie: Czy to jest ohydne, czy jestem przewrażliwiony? ¯\_(ツ)_/¯

  #tagujetogowno #truestory #heheszki #smieszne #tragiczne #historiamojegozycia #relacjemiedzyludzkie
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  Ja tak miałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) a wy?

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  To ja zarzucę klasykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #kubica

  odpowiedzi (4)