Wpis z mikrobloga

Nie polecam serdecznie DPD, kurier odebrał paczkę z "centrali" wczoraj o 9 rano i dostałem maila z jego numerem telefonu itd, siedzę cały dzień w domu bo chory jestem, nie przychodzi to koło 16 dzwonie do typa i pytam o której będzie, słychać było, że gada z jakąś typiarą i odpowiada mi na #!$%@? się "wieczorem 18-20" oks w internecie z resztą przeczytałem po tym, że oni jeżdżą do 18 ale mniejsza...No i dobra, jest 21 on dzwoni pyta o numer mieszkanie bo coś tam coś tam, no to mu podaję i myślę, że jedzie.-Czekam następną godzinę aż do 22, dzwonie a ten mnie spławia tekstem, że już nie pracuje no myślałem, że mnie #!$%@? strzeli w dodatku wpisał w powodzie dla którego nie dostarczył paczki, wpisał że byłem nieobecny xDDD.Dostałem dzisiaj maila, że ma się pojawić ten sam kurier (poznałem po numerze) 11:45-13:45, dzwonie 13:30 pytam co i jak i, że dostałem maila, że w takich godzinach można się go spodziewać na co on "w internecie piszą głupoty" i, że może być do 20.Totalna żenada, jak dzisiaj tej paczki nie dostarczy to #!$%@? taki interes ( _)
#kurier #dpd
  • 7
@Zielix: norma, dpd to najgorsza firma kurierska w polsce, znam osobę która tam pracuje i wiem że jak nie zdążą rozwieść wszystkich przesyłek to robią to już później na #!$%@? bo mają 9 godzin pracy a resztę nie płacone. A nieraz czyli od 7-16 a resztę muszą dorozwozić przesyłki i im za to nie płacą. Też bym miał #!$%@?, #!$%@? z takiej roboty.
@Zielix: zadzwoń do głównej firmy, poproś o rozmowę z managerem, przedstaw sytuację powiedz że zamierzasz opisać historię w internecie że specjalnie wziąłeś dzień wolny od pracy itp i poczekaj kilka godzin na przesyłkę która w błyskawicznym tempie po telefonie do ciebie dojedzie.
@gadatos szczerze to raz na jakiś czas coś zamawiam a jak już to nie patrzę nawet na firmę kurierską bo miałem to szczęście, że zawsze wszystko było git ale już się nauczę... @nexe dzięki za rade, zaraz spróbuję się dobić do wariatów.
@Zielix: Ja osobiście nie miałem problemów z dpd to nie jest wina firmy tylko kuriera, firma może nawet nie wiedzieć że przesyłka nie została dostarczona w dzień w którym powinna.
Beka życia, kuriera nie było na DPD dowiedziałem się w sumie tylko tyle, że kurierzy nie mają określonych godzin na dostarczanie paczek i mogę jedynie napisać na niego skargę za umieszczanie fałszywych informacji w tym ich całym protokole i będą weryfikować. Pewnie znowu wpiszę, że nie odebrałem i paka zawróci, tak też zakończę współpracę z tą firmą bo przynajmniej w moim regionie dają dupy po całości.