Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wykopiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cztery dni temu poinformowałam was, że Europejskie Obserwatorium Astronomiczne odkryło coś niespotykanego i w poniedziałek o godzinie 16:00 odbędzie się konferencja prasowa na ten temat. Chętnych (prawie 2000 ludzi!) miałam zawołać do artykułu na ten temat. Więc wołam. Jeszcze się pochwalę, że specjalnie dla was zdobyłam akredytację i biorę właśnie udział w konferencji (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Macie więc info z pierwszej ręki.

Krótko mówiąc, po raz pierwszy w historii udało się astronomom zaobserwować zarówno fale grawitacyjne jak i promieniowanie elektromagnetyczne w zakresie widzialnym powstałe w wyniku tego samego zdarzenia. Osiągnięcie tego było możliwe dzięki wspólnym wysiłkom i szybkiej reakcji naukowców ESO oraz innych placówek na całym świecie.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Link do znaleziska: Naukowcy po raz pierwszy sfotografowali źródło fal grawitacyjnych
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#kosmicznapropaganda #eksploracjakomosu #nauka #gruparatowaniapoziomu #fizyka #mikroreklama
    pokaż całość

odpowiedzi (83)

Czas na #rozdajo (づ•﹏•)づ

Spośród plusujących ten wpis wylosuję za pomocą #mirkorandom jedną osobę, która otrzyma ode mnie klucz #steam do jednej z niżej wymienionych gier:

- Furi
    - Orwell: Keeping an Eye On You
    - Seasons After Fall
    - The Shrouded Isle
    - Scanner Sombre

Która gra będzie nagrodą zdecyduje wynik ankiety. Gra z najwyższą ilością głosów będzie nagrodą w tym rozdajo.
    Później będę losował resztę na tych samych zasadach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady:
    - Nie obserwujesz tagu #presearch ( ͡º ͜ʖ͡º) (a tak na serio to obserwuj sobie co chcesz)
    - Nie jesteś zielonką założoną po tym wpisie (inne mogą brać udział) (。◕‿‿◕。)
    - Nie udzielasz się w tagach spierdolin magial coś tam (2/3 wykopu odpadło...)

Losowanie jutro, 17.10.2017 około 18:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczorajsze #rozdajo - klucz Steam do Wargame: Red Dragon wygrywa @panaparat (ʘ‿ʘ)
    Gratuluję i zapraszam na pw po odbiór nagrody.

#rozdajosteam #zadarmo #gry
    pokaż całość

odpowiedzi (3)

Kolacje należy jeść najpóźniej o 18:00.
    W listopadzie należy chodzić w płaszczu.
    Rano należy myć zęby i buzię.

#bekazpisu #japierdole

odpowiedzi (31)