Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem! Chciałbym wam zaproponować parę rzeczy których chce się pozbyć, ponieważ kupiłem je ale są mi zbędne/niepasują/bądz kupiłem po 2 sztuki i po 1 mi zostało - a więc:
1. Szkło do #xiaomi mi5s plus - Nillkin Amazing H - 15zł - taniej nie kupisz, zamówione na #banggood
2.Klawiatura bluetooth do urządzeń takich jak telewizor, komputer,konsola itp. 22zł, zamówiona na bangood
3. Rękawiczki dotykowe Xiaomi w kolorze granatowym - cena 22zł (pudełko otwarte, od razu stwierdziłem że są za małe na moje dłonie więc nie przymierzałem, więc traktuje je jak nowe) czyt. otwarte w celu sprawdzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) - pochodzą z #gearbest
4. Słuchawka Xiaomi bluetooth LYEJ02LM - 45zł - pochodzi z gearbest
Wszystkie przedmioty są nowe i nieużywane.

Wysyłka tylko za przedpłatą, przelew na konto lub jeszcze szybciej gdy przelew na nr telefonu BLIK
Paczkomat - 8,5zł
Poczta Polska - do indywidualnego ustalenia z kupującym(zależy co kupi, bo chodzi o gabaryt i formę wysyłki)
Odbiór osobisty jest możliwy na terenie Krakowa (centrum)
FOTO

#sprzedam #bazarek
Pobierz L3AD3R - Cześć i czołem! Chciałbym wam zaproponować parę rzeczy których chce się pozb...
źródło: comment_LTh4vqHm6bNPkyya0xsUXjydlQb1Fzeu.jpg
  • 15
@L3AD3R: jestem ciekaw czy ci wszystko zejdzie. jednym słowem dobry interes, wziąć wszystko podwójnie żeby potem zarobić na sprzedaży i wysyłce z PL, normalnie cinkciarz reseller.
@wish666 1. Wysylka po kosztach doreczycieli
2. Wejdź w internet i sprawdź cenę poszczególnych rzeczy, albo je sprzedaje po takiej samej cenie co w Chinach albo niższej np. Takie szkło które kosztuje 7$ a sprzedaję za 15zl. Słaba zarzutka