Wpis z mikrobloga

mam pytanie do osób pracujących w magazynach logistycznych dużych firm kurierskich, albo w punktach odbioru przesylek.
Czy mogę po 7 miesiacach iść do biura i poprosić potwierdzenie, odbioru przesyłki?

Chodzi mi o to, że w marcu kupilem cos na allegro za pobraniem, przesylke odebralem w punkcie i w punkcie zaplacilem kartą, czy po tylu miesiacach mają oni w systemie jeszcze tą moją przesylke? niestety nie mam nigdzie numeru przesylki #logistyka #transport #kurier #spedycja #dpd #dhl

Potwierdzenie transakcji mam, ale chodzi mi o potwierdzenie odbioru
  • 3
@viktorPL potwierdzenia odbiorów muszą być archiwizowane do 5 lat, po numerze przesyłki byłoby dużo łatwiej - bez tego zależy tak na prawdę na osobę na którą trafisz - czy będzie miała ochotę jej poszukać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inna kwestia to wydanie w ogóle takiego potwierdzenia - wydaje się je tylko zleceniodawcy/płatnikowi chyba, że to Ty zleciłeś ten transport paczki to nie ma problemu
@viktorPL: @johnq:

Inna kwestia to wydanie w ogóle takiego potwierdzenia - wydaje się je tylko zleceniodawcy/płatnikowi chyba, że to Ty zleciłeś ten transport paczki to nie ma problemu


Nie ma to znaczenia generalnie. W głównej mierze to zależy od pracownika, na którego trafisz, czy będzie chciało mu się tego szukać, bo bez numeru paki to nie jest takie hop-siup.