Wpis z mikrobloga

@kubasruba: Mi się też zajebiście podoba. Nawet się zastanawiałem czy za rok czy dwa takiej nie kupić ale silnik V6 3,3L żłopie po 20 litrów w mieście, a to jest duże przegięcie :/
@anaveld: Jeśli rzucasz taki tekst to chyba jesteś ślepy. Dzisiejsze auta po downsizingu mają bardzo dużo mocy a jednocześnie zauważalnie niższe spalanie. Przykład Infinity g37S 3,6 V 330 koni spalanie 13 trasa 16,5 miasto. BMW M240i Xdrive spalanie na jazdach testowych przy piłowaniu do odciny - 14 litrów. Normalne spalanie w mieście około 10 litrów.

Hybrydy zawsze będą bardziej wydajne do samochodów więc tylko głupiec może pisać że nic się nie
@LuckyLuq: kia to spoko auta, zgadzam się w 100%, ale jakość wykończenia wnętrz jest (zużywanie plastików) jest na nędznym poziomie. Niedawno jechałem kia ceed sąsiada, około 6-7 letnią i drążek zmiany biegów starty do białego, kierownica też ładnie zmasakrowana, a w klamkach drzwi od wewnętrznej strony zeszło całe srebrne oklejenie i są białe ogromne plamy tak jak na lewarze od zmiany biegów :(

Ale hamulce to ma #!$%@? chyba jak w
@Kuplerstwo: wlacz sobie Pertyna na youtube wczoraj wrzucil test tej Kii. Zmienilo sie tak wiele ze by moglo w ogole inaczej nazwac ten samochod. Wykupili goscia z BMW od zawieszenia. Spasowanie lepsze niz w mercach w tej cenie. Sprawdz posluchaj, audi i bmw maja duzo do zastanowienia sie z swoich tanszych modelach jak ludzie zobacza jak im Koreancy po pietach depcza.