•  

O chuj, ale dymy, słyszę że jakaś baba drze pizdę na konduktora, słucham co się dzieje, z kontekstu rozumiem że pociąg relacji wwa-berlin nie jedzie do Berlina i chuj, nie załatwia transportu i coś tam. Szukam w google a tam że Niemcy zamknęły granice kolejowe, pociągi dojeżdżają do Rzepina tylko, PKP nie załatwia transportu zastępczego żadnego do Frankfurtu chociażby (20-30km od Rzepina), skąd można dojechać do Berlina i gdziekolwiek dalej XD w przedziale jestem ja i 3 Niemców, powiedziałem im to i zabrzmiało trochę jakby się dowiedzieli o wybuchu wojny. Pytam dokąd jadą, oni że do Berlina, no to ja moim perfect english "but you know that germany closed borders?" xD kurwa mać, ich mina i reakcje mistrzowskie. Jak wytłumaczyłem co dokładnie się stało (po tym orkanie co przechodził zamknęli): jeden od razu za telefon, gdzieś na infolinię próbuje się dodzwonic od 10 minut, drugi gdzieś poszedł a trzeci się nie wzruszył, coś powiedzial pod nosem i spi dalej xD
    #pkp #niemcy #cotusieodpierdala #podrozujzwykopem

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, stoje sobie w kolejce, przede mną chłopak, pewna kobieta pyta się go czy woli nóżki czy piersi, odpowiada, że wygoloną cipke i anal. Chyba nie jest to najlepsza odpowiedz w KFC.
    #kfc

odpowiedzi (5)

Kurwa mam siniaka na brzuchu jak sie tego szybko pozbyć?

#przegryw #stulejacontent #kiciochpyta #zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski

odpowiedzi (68)

Czas na #rozdajo (づ•﹏•)づ

Spośród plusujących ten wpis wylosuję za pomocą #mirkorandom jedną osobę, która otrzyma ode mnie klucz #steam do jednej z niżej wymienionych gier:

- Furi
    - Orwell: Keeping an Eye On You
    - Seasons After Fall
    - The Shrouded Isle
    - Scanner Sombre

Która gra będzie nagrodą zdecyduje wynik ankiety. Gra z najwyższą ilością głosów będzie nagrodą w tym rozdajo.
    Później będę losował resztę na tych samych zasadach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady:
    - Nie obserwujesz tagu #presearch ( ͡º ͜ʖ͡º) (a tak na serio to obserwuj sobie co chcesz)
    - Nie jesteś zielonką założoną po tym wpisie (inne mogą brać udział) (。◕‿‿◕。)
    - Nie udzielasz się w tagach spierdolin magial coś tam (2/3 wykopu odpadło...)

Losowanie jutro, 17.10.2017 około 18:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczorajsze #rozdajo - klucz Steam do Wargame: Red Dragon wygrywa @panaparat (ʘ‿ʘ)
    Gratuluję i zapraszam na pw po odbiór nagrody.

#rozdajosteam #zadarmo #gry
    pokaż całość

odpowiedzi (3)