•  

UWAGA TU NIE KUPOWAĆ !!! sklepy postawione na tzw. SŁUPA czyli fałszywe podstawione dane inny firm i właścicieli.
    Te same fikcyjne osoby wystawiają fałszywe pozytywne opinie w tych samych sklepach na www.opineo.pl
    Aktualizacja listy 05.10.2017

7start.pl
    dapisell.pl
    electrum24.pl
    standland.pl
    crazydeals.pl
    alnet24.pl
    arendt-24.pl
    rs-power.pl
    vespers.pl
    ptls.pl
    avansme.pl
    medialider.pl
    media-tfp.pl
    recenter.pl
    eurortvagd24.pl
    elektro-studio24.pl
    promo-max.pl
    promomax.pl
    fh-falkon.pl

Najnowszy z forumowej porównywarki cen:
    rtvspace.pl

Pewnie podstawione dane:
    RTV SPACE ul. Kłosowa 1/2 , 80-627 Gdańsk
    tel. 587415944
    Kurier - Przelew - 0 zł
    Kurier - Za pobraniem - 80 zł
    Treść ze strony po złożeniu zamówienia:
    " Proszę przelać pieniądze:
    - do RTV SPACE
    - na dane 55 7999 9995 0652 3967 0004 0001 "
    I znów konto w SKOK
    Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Sopocie
    ul. Władysława IV 22 81-743 Sopot
    Trzeba zgłaszać na Policję. Wszystkie te sklepy to zapewne jedna i ta sama grupa oszustów.
    Wszystkie informacje dla osób poszkodowanych są zawarte w tym temacie. Jest tam również załącznik - formularz do wypełnienia. Należy podać wszystkie informacje: nazwę towaru, cenę, daty, godziny, treści e-maili, numery kont bankowych, sposób zapłaty, opisać szczegółowo całą sytuację zakupu. Proszę przeczytać dokładnie cały temat.

Bądźcie czujni w internecie i pamiętajcie. Ufać, znaczy sprawdzać. Nie dajcie się oszukać.
    #wykopefekt #wykopefektpotrzebny #zakupy #oszustwo #prawo #oszukujo #policja #elektronika #komputery #informatyka #polska #biznes

Chcesz pomóc wbijaj:
    http://www.hdtv.com.pl/forum/gdzie-kupic-opinie-o-sklepach/133825-uwaga-na-arendt-24-pl.html
    https://www.facebook.com/groups/793691694142360/

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jest jedna osoba, którą nienawidzę bardziej niż braci Pierdolec. Jarosław S. "Masa". Kiedy dotrze do dziennikarzy, że to przestępca któremu należy się społeczne potępienie niezależnie od tego ile i na kogo donosił?

#masa #niewiemjaktootagowac

odpowiedzi (27)

Ciąg dalszy. Trochę chaos, bo nerwy i alkohol. Jeśli będą błędy to przepraszam.

0. Ziomek zrobił najgorszą rzecz na świecie. Chciał sprowokować pannę i zagroził, że skontaktuje się z Sebą. Jej panika na tę informację tylko go do tego zmotywowała. Przedstawił Sebie sprawę, piątkową sytuację, zadał kilka pytań...

1. Seba powiedział, że zapierdoli mojego Ziomka za wszystkie spotkania z "tą kurwą" za wypady do kina i za #dwudzionek u niego.

2. Ziomek stchórzył przed Sebą i go zablokował na fb. Pyta się panny skąd takie nastawienie, skoro nigdy go nie poznał osobiście i w czasie całego jej związku nie spotkał się z nią ani razu na jakieś umówione spotkanie, tym bardziej na weekend u niego.

3. Panna: "Nie wiem o co chodzi. Nieważne."

4. Ziomek: "Jak nieważne to kończę te znajomość."

5. Koleżanka: "Miałam romans. Było minęło. Nie możesz mnie teraz olać."

6. Ziomek za moją radą: "Nie mogę? Dlaczego?" I ją olał.

7. Ziomek co kilkanaście minut dostaje smsy (według mnie z drugim dnem między wierszami) o treści mniej więcej:
    Nie mam nikogo, komu mogę zaufać oprócz Ciebie.
    Dlaczego nie chcesz ze mną mieć kontaktu? W piątek było ok.
    Nie musisz się mnie bać.
    Prawdziwy mężczyzna tak nie postępuje.
    Nie spodziewałam się tego po Tobie.
    Ja teraz jestem sama, a Ty pewnie z kimś tam jesteś, a moglibyśmy być razem ja i ty.
    Przecież jesteśmy wolni, możemy spróbować być razem.
    Co ja mam teraz sama zrobić?
    Oszukałeś mnie w piątek. Czuję się wykorzystana.
    Miałam nadzieję, żże będzie dobrze i się w końcu ułoży.

I wisienka na torcie: wieczorem wyszło, że dwóch gości wypytuje znajomych mojego Ziomka na facebooku o jego adres zamieszkania, pracę, samochód, kontakty.
    Sprawdziliśmy z mojego konta i obaj mają Sebę w znajomych.

To dla mnie zbyt wiele, nawet jak dla pobocznego obserwatora. Nie wiem czy będę opisywać dalsze zdarzenia. Nie wiem czy chcę.

Chyba jedyny zabawny akcent jest taki, że Seba się nazywa jak polski sportowiec i z tego powodu mówią na niego "łysy" chociaż on sam łysy nie jest, w przeciwieństwie do sportowca.

Nie umiem wolać wszystkich zainteresowanych. Spróbowałem z mirkolisty, Ale nie widzę efektów. Ok widzę efekty. Idę spać.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
    #friendzone
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

Ja już po niedzielnym karaoke, a wy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #dziendobry

odpowiedzi (26)