•  

  UWAGA TU NIE KUPOWAĆ !!! sklepy postawione na tzw. SŁUPA czyli fałszywe podstawione dane inny firm i właścicieli.
  Te same fikcyjne osoby wystawiają fałszywe pozytywne opinie w tych samych sklepach na www.opineo.pl
  Aktualizacja listy 05.10.2017

  7start.pl
  dapisell.pl
  electrum24.pl
  standland.pl
  crazydeals.pl
  alnet24.pl
  arendt-24.pl
  rs-power.pl
  vespers.pl
  ptls.pl
  avansme.pl
  medialider.pl
  media-tfp.pl
  recenter.pl
  eurortvagd24.pl
  elektro-studio24.pl
  promo-max.pl
  promomax.pl
  fh-falkon.pl

  Najnowszy z forumowej porównywarki cen:
  rtvspace.pl

  Pewnie podstawione dane:
  RTV SPACE ul. Kłosowa 1/2 , 80-627 Gdańsk
  tel. 587415944
  Kurier - Przelew - 0 zł
  Kurier - Za pobraniem - 80 zł
  Treść ze strony po złożeniu zamówienia:
  " Proszę przelać pieniądze:
  - do RTV SPACE
  - na dane 55 7999 9995 0652 3967 0004 0001 "
  I znów konto w SKOK
  Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Sopocie
  ul. Władysława IV 22 81-743 Sopot
  Trzeba zgłaszać na Policję. Wszystkie te sklepy to zapewne jedna i ta sama grupa oszustów.
  Wszystkie informacje dla osób poszkodowanych są zawarte w tym temacie. Jest tam również załącznik - formularz do wypełnienia. Należy podać wszystkie informacje: nazwę towaru, cenę, daty, godziny, treści e-maili, numery kont bankowych, sposób zapłaty, opisać szczegółowo całą sytuację zakupu. Proszę przeczytać dokładnie cały temat.

  Bądźcie czujni w internecie i pamiętajcie. Ufać, znaczy sprawdzać. Nie dajcie się oszukać.
  #wykopefekt #wykopefektpotrzebny #zakupy #oszustwo #prawo #oszukujo #policja #elektronika #komputery #informatyka #polska #biznes

  Chcesz pomóc wbijaj:
  http://www.hdtv.com.pl/forum/gdzie-kupic-opinie-o-sklepach/133825-uwaga-na-arendt-24-pl.html
  https://www.facebook.com/groups/793691694142360/

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Zajechalem w rodzinne strony na weekend i trafiłem w potężną inbę rodzinną.

  Kuzyn miał się żenić z pewną panną. Jeszcze nie ustalali takich rzeczy jak sala itp. ale już zaczęli szukać. W tej dosyć zaawansowanej sytuacji narzeczona kuzyna postanowiła mu nagle oświadczyć, że nie chce zmieniać nazwiska. Łączonego też nie chce, bo "nie".

  Te "nie" to zapewne podpowiedzi jej koleżaneczek i chęć podpisania się przed nimi, po panuje u nich jakaś dziwna moda na nie zmienianie nazwiska, ale mniejsza o to.

  Na argument o tym, że chciała pajacowania z klękaniem i pierscionkiem na zaręczyny i wtedy mówiła, że jest tradycjonalistką, powiedziała, że nie jest pełną tradycjonalistką i nie musi przestrzegać wszystkich tradycji.

  Kuzyn na takie coś odpowiedział, że dobrze, on to rozumie, ale też chce coś wyrzucić z tradycjonalizmu, dlatego nie chce mieć ślubu państwowego.

  Na krótkie Ale jak to?" narzeczonej powiedział, że skoro się kochają, to żadnej papier i urzędniczyna nie jest im potrzebny, wystarczy im przysięga przed Bogiem. Argument "Co ludzie powiedzą?" zbił tym, że ma ich w dupie, a poza tym i tak by gadali, skoro mieliby różne nazwiska.

  No i zaczęła się inba. Narzeczona w ryk, bo jak to tak bez formalności, przyszli teściowie i jego rodzice naskoczyli na niego, jakby nie wiedzieli, że jest uparty jak osioł i żadne krzyki jego zdania nie zmienią.

  W końcu po naskoczyli na tą narzeczoną, że problemy niepotrzebnie robi i tak dalej, więc powiedziała w końcu, że może jednak wziąć jego nazwisko. On powiedział, że wie iż ją zmusili, a on nie jest szantażystą i nie powiedział tego, żeby coś na niej wymusić i zdania nie zmienia, a ona może zachować nazwisko, bo on nie rości sobie do niego żadnych praw.

  Oczywistym jest, że w tej sytuacji narzeczona odeszła od niego z płaczem, a suszenie mu głowy zaczęło się od początku. To było kilka dni temu, a teraz trwa zimna wojna, oczywiście z zerwaniem łączności między stronami.

  Ciotki i babki obu stron powołały nawet sztab szybkiego reagowania kryzysowego i jutro po mszy mają być pierwsze obrady w tej sprawie, zapewne przy cieście i nalewce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ech, odkąd przeprowadziłem się do miasta zapomniałem o tych wszystkich inbach i aferach, ale wystarczy jeden weekendowy przyjazd, żeby przypomnieć sobie jak to się spokojnie żyje na tej wsi XD

  #heheszki #truestory #coolstory #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #inba #polskiedomy
  pokaż całość

  odpowiedzi (249)

 • avatar

  Różowa wysłała mi swoje zdjęcie z przymierzalni. Jednak #tinder to był dobry pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°) #tyleczki #nsfw

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  #badoo #tinder #tfwnogf #bekazpodludzi

  Moze i wyszedlem na spierdolonego i lekko niestabilnego xD, ale kurwa no, dawno nikt mnie tak nie wkurwil. Ksiezniczki pierdolone, kuuuurwa

  A i zeby nie bylo - szmata kliknela serduszko i nas "zmatchowalo"

  odpowiedzi (139)