Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki, co zrobić z chamem zrzucającym kiepy z wyższych pięter do mojego ogródka?
Co tydzień zbieram kilkadziesiąt kiepów (pic related, ostatnio zbierałem w niedziele a to z dzisiejszego zbierania)
Nie wiem z którego piętra to leci.

Apele przez spółdzielnie nie pomagają... Wątpię że chodzenie po wszystkich mieszkańcach nade mną coś da... Sąsiadka z ogródka obok już chodziła i nie pomogło.

Macie jakieś ciekawe propozycje?

#niewiemjaktootagowac #chamstwo #papierosy #zemsta
Pobierz
źródło: comment_vUmypvDEl5ozQTDvvglUyVQbvPPRlH6G.jpg
  • 22
Masz jakichś zbuntowanych nastolatków w klatce? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Timerak: to nowy blok, mieszkam tu trochę ponad rok, nie znam za bardzo sąsiadów (,) ale na klatce nigdy nie mijałem żadnego nastolatka
ustaw jakąś kamerkę żeby nagrywała balkony, a potem jak już będziesz wiedział kto to, to odnieś mu jego zgubę pod drzwi


@Bajczarz: A co na to prawo? myślałem o tym ale boje się że to będzie jakieś podglądactwo/naruszenie miru czy coś w ten deseń.
@PiotrekSul: Może zanim to zrobisz napisz grzecznościowy list opisujący sytuację i deklarację że jeśli nadal pety będą wrzucane do ogródka to zwrócisz je do właściciela w liczbie pomnożonej przez 100.

Kopię listu możesz rozwiesić na każdym piętrze lub napisać jedno ogłoszenia na tablicy informacyjnej przy wejściu do klatki (lub te dwie opcje naraz).

Ciśnij też administracje bo to ich zasrany obowiązek się takimi rzeczami zajmować.
@PiotrekSul: ustaw kamerę a na klatce powieś ogłoszenie - Mam zaszczyt poinformować, że ze względu na bardzo dużą ilość lądujących w moim ogródku obiektów kosmicznych od dnia dzisiejszego uruchamiam całodobowy monitoring nieba. Serdecznie zapraszam innych zapalonych miłośników ciał niebieskich i astronomów do wspólnej zabawy w łowieniu asteroid. Wszystkie wspaniałe odkrycia zostaną przekazane do dalszego badania przez profesjonalistów na najbliższy posterunek ciał niebieskich.
@PiotrekSul: uroki chowu klatkowego

Przypnij w widocznym miejscu woreczek z kiepami i napisz na kartce że znalazłeś czyjąś zgubę w swoim ogródku, że dobrze wiesz czyja to zguba i prosisz by więcej tego nie gubiono u Ciebie, same kartki nie robią wrażenia ale wizualizacją okropieństwa które ktoś robi już tak. Gdy dasz samą kartkę ktoś pomyśli że sapiesz za jednego przypadkowego kiepa a jak pokażesz ile tego jest po tygodniu to